odada kombi olur mu?

şimdi bi ev bulduk, tuttuk falan ama kombiyi bunlar yatak odasına koymuşlar. neymiş de bacasının dışarı çıkması gerekmiş. mutfakta sadece aydınlık penceresi olduğundan oraya kurulmamış.

bu kombinin bi zararı olur mu?

Gürültü yapar en akla gelen, bir de nedenini bilmesem de sağlıklı değil denilegelir; bacası dışarı çıkan şeys nasıl sağlıksız olur, onu aklım almıyor tabiy.

  • uyku inadim inat  (06.09.12 02:35:17)
Kaçak olmadığı sürece zararı olmaz ama gürültüsü geceleri ağzınıza sıçar.

  • buff  (06.09.12 02:35:22)
Ilk evimizi degistirme nedenimiz.Arkadasimin vampirellaya donusmesi an meselesiydi bu yatak odasindaki kombi yuzunden.Evi degistirdik rahat ettik.Siz de uzak durun derim.

  • fraise  (06.09.12 02:48:21)
kontrat da yaptık ya:( orayı oturma odası mı yapsam, 1+1 zaten :/

  • april12th  (06.09.12 02:54:24)
@april bence yapabiliyorsan öyle yap. Nolur noolmaz ya zehirlenirsen?

  • buff  (06.09.12 02:55:53)
valla 1+1 bi ev, balkonu falan yok. e banyo ve mutfağa takamayınca sanırım odalar kalmış sadece. yarın bi gidip tekrar bakıcam bakalım, çok moralim bozuldu ya. kontrat yaptık bi de kira verdik ilk ayı. iptal ederler mi nolur onu da bilmiyorum hiç :/

  • april12th  (06.09.12 03:03:10)
İçeriden kombi etrafına pimapen kutu yapılıp sesi azaltılabilir.

  • skatheist  (06.09.12 03:44:40)
ölmeyi bayılmak sanıyosunuz heralde. sesin, uykunun filan amk; bi sızıntı olsa -ki olabilir- ölürsün. kombiyi yatak odasına takacak kadar sığır bi insan onun montajını yaparken de hata yapar..

  • mosakale  (06.09.12 03:51:10)
evde şöyle bi olay var, 1+1 ve 2. odaya birinci odadan geçiliyo. yani dış kapıdan salona giriyosun, salondan da diğer odaya kapı var. o yüzden içerdeki odayı yatak odası yaparım demiştim, diğeri çok saçma olur çünkü diye.

yarın gidip sözleşmeyi iptal etmeye çalışıcam, babamla da konuştum her türlü alırız verdiğimiz parayı dedi. ev sahibi de yaşlı, huysuz bi amca. amca seni yorduk dedik, evet hmmfff falan yaptı direkt. ben de ev buldum diye sevinmiştim ne güzel :( çok teşekkürler bu arada fikirleriniz için arkadaşlar.
  • april12th  (06.09.12 03:55:34)
hocu uyku aninda bir sizinti oldugu anda fark edemeden olme ihtimalin var. banyoda falan olsa bir nebze idare edilir de yatak odasi sakat is.

  • bohr atom modeli  (06.09.12 05:32:18)
ben 3 4 aydır o şekilde kalıyorum bi sorun olmadı

  • francesca  (06.09.12 08:51:55)
pencere'de havalandırma ızgarası olması lazım. kombinin yada gaz borularının geçtiği yerde en az 1 tane havalandırma gerekli.

  • trakyali gulyabani  (06.09.12 09:23:06)
dogalgaz ariza hattini arayin, 187. buyuk ihtimalle bunun yasak olmasi lazimdir. o halde kontratinizi da iptal etmeleri gerekir.
annemin evinde kombi mutfakta. nolur nolmaz diye bir karbonmonoksit alarmi almistim. birgun ona gittigimde salonda oturuken alarm calmaya basladi. cok ihtimal vermesek de 187yi aradik, hemen geldiler ve evde karbonnomoksit kacagi oldugu anlasildi. kokusu yok, bi seyi yok. adamlar evde alarm olmasa ve kacak gece olmus olsa olebilirdiniz demislerdi.
karari sen ver.
  • lamartin  (06.09.12 14:09:37)
hem gürültü yapar hem de odadaki oksijeni tüketir. mantıklı bişey değil.

  • orpheus  (06.09.12 17:47:44)