[]

Sariyer'den Sabiha Gokcen'e..

yarin ogle vaktinde gidilecek. 1 kisi, ufak da bir bavul var. en iyi yontem nasildir? ne kadar tutar? kac dakka surer?




 
minibüsle levent'e gidilir. oradan havataş'la havaalanına geçilir. 12 lira tutar. 1:15-1:30 arası sürer.

saatini tutturabilirsen 4. levent'ten e-3 le gidebilirsin. o zaman 6 lira filan olur maliyet.
harita.iett.gov.tr
  • el magico  (05.09.12 18:13:44 ~ 18:15:55) 
valla öncelikle uzak :) 2 vesaitle= sarıyer-taksim otobüsü + havataş. pahalı olmaz, lakin korkutmak gibi olmasın ama 2-3 saat alabilir. çünkü sahilde trafik gündüz olmasına rağmen sıkıntı olabilir.
olmazsa istinye veya arnavutköyden vapurla çengelköye geçip ordan dolmuşla kadıköy ordan havataş yapabilirsin. bu süreyi kısaltır. ama in-bin olayını arttırır.

  • sakarkral  (05.09.12 18:16:41) 
4. leventten e-3 var, onun saatlerine bakın. 3 bilet kesiyor olması lazım. kaç dakika sürer bilemiyorum.


  • units  (05.09.12 18:23:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.