Iphone 4s display de sararma sorunu...

Selam ahali,

yeni oluşan bir sorunumu paylaşmak istiyorum ve yardımlarınızı, nerede ne kadara halledebilirim, zaman geçtikçe acaba geçermi vs. gibi cevaplarınızı beklediğimi de peşinen eklemek isterim:

Hatırlayanlar olur, iphone 4 retina ilk satışa çıktığı zaman sarı lekeleri olduğu, bunun da kullandıkça geçtiği gibi bir olaylar olmuştu.

Şimdi neredeyse aynı şey, ama lekeler değil bildiğin sararma var display'de. çok büyük olmasa da göze batmakta.. Bir de yaptığım bir deneme sonucu gördüm ki, eğer buzdolabında biraz soğutursam cihazı bu sararma geçmekte.

Şimdi ben bunu bir arkadaşıma hong kong'dan getirtmiştim dolayısıyla garantisi yok galiba. Bu display nasıl değişir, ne kadara değişir nerede değişir yoksa başka çözüm yönteminiz var mıdır??

teşekkürler

Tahtakale yıldız han'a git, orada ekran fiyatını sor. youtube videolarından izleyerek kendin değiştirebilirsin.

ha bana kalsa kullan öyle, boşuna sök tak yapmak gereksiz.
  • excomzkko  (05.09.12 15:28:14)