Free hug

Turkiye'de yapilmis versiyonu var mi bunun? Varsa nasil tepkiler verilmis? Yoksa arada bir olsa hos olmaz miydi? İnsanlarin ihtiyaci yok mu sizce? Sorular sorular

free hug deyip cüzdanını çarpabilirler dikkat etmek gerek. hatta sana senaryoyu yazayım:
kız gelir free hug falan der sen de "ehe ehe" der sarılırsın sonra elemanın biri gelir sen benim/kankamın kız arkadaşıma/bacıma nasıl sarılıyosun der orda bi itiş kakış bi bakmışsın cüzdan iphone gitmiş, sen hala "yok abi sen yanlış anladın..."

not: benim içim fesat.
  • koyukalem  (03.09.12 23:55:56)
istiklal'de vardı, rastladım ben. gayet sarılıyordu insanlar.

  • yvandal  (03.09.12 23:56:13)
Daha öncesinde İnci Sözlük yaptı. www.youtube.com

Bu seneki Ekşifest'te de vardı, tepkiler gördüğüm kadarıyla iyiydi valla.
  • Rochefort  (03.09.12 23:58:06)
Yapsak mı ya la?

  • barky  (03.09.12 23:58:49)
vardı tumblr'cılar yapmıştı sanırım. inciciler de kesin yapmıştır. bir de yunus günçe yapmıştı birkaç sene önce diye hatırlıyorum.

  • hesabım silindi kırgınım modlar  (03.09.12 23:59:14)
  • rebellion  (03.09.12 23:59:20)
  • buf-e kür  (04.09.12 00:00:04)
kesinlikle yapılması gereken birşey bence, yemin ediyorum hönküre hönküre sarılırım bırakmam

  • naw man fuck that  (04.09.12 00:07:01)
türkler kadar sarılan bir millet mi var la? gereksiz. o samimiyetsiz, sevgisiz batı ya ait bir şey

  • mr fusion  (04.09.12 00:17:39)