Sen niye evlenmiyon sorusuna yaratıcı cevaplar

Hadi bakayım duyuru ahalisi
aileye, akrabaya, komşuya vs. vs. vs.'ye verilecek
laf geçirmeli, eğlenceli, esprili, yaratıcı cevaplar arıyorum (2 hafta kadar daha lazım) sonra silerim

-neden evli değilsin?
-önceleri evlenmek için çok gençtim.
sonra da hiç vaktim olmadı. geçen yıl on dakikalık bir fırsat geçti elime. onda da saati kurmayı unutmuşum uyuyakalmışım.
  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (03.09.12 22:03:58)
Gay evliliği henüz ülkemizde yasal değil diyebilirsin..

  • Godless  (03.09.12 22:05:42)
daha küçüğüm diyorum ben. :)

  • kakao  (03.09.12 22:06:57)
kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili hımm fena değil sende potansiyel gördüm, devamını beklerim
godless diyemem bi esprisi olmaz erkek değilim
başka başka?
  • niye ama  (03.09.12 22:13:08)
ben buna bi cevap veremicem.sadece godlessin cevabı gerçekten çok komik,hoşuma gitti.bunu söylemek istedim.süper yaa :))

  • rock n roll  (03.09.12 22:18:24)
*sizin gibi olmamak için.
*tek eşlilik bana göre değil.
*henüz kimseyi hamile bırakmadım/hamile kalmadım.
*evlilik seksi/aşkı öldürüyor diyorlar.
  • loralynn  (03.09.12 22:20:05)
erkeksen zikim kalkmıyo teyzee şeedemıyorum diyebilirsin.

  • Bazarov  (03.09.12 22:21:47)
-evlenirsem çocuk için evlenirim (hiç olmayacak)
-maddi durumu toparlamak lazım (hiç toparlanmayacak)
-evlencek düzgün kız bulmak lazım (kız çok ama bulunsada evlenilmeyecek)
-yea sen evlendinde nooldu (burda en iyi savunma saldırıdır prensibi hakim)
  • thewishcaster  (03.09.12 22:23:01)
Gaylik erkeklere has bişi değil :)

  • Godless  (03.09.12 22:23:13)
peki tamam lezbiyen evliliği yasal değil diyim
lezbiyen evliliğin yasal olduğu bi ülke var mı???
@kakao daha küçüğüm diyemiyorum, küçük 3 tane kardeş olunca imkansız oluyor
henüz hamile kalmadım dersem kesin çözüm olur aslında vururlar beni film orda biter :)
  • niye ama  (03.09.12 22:48:13)
eşcinsel evlilikler, hollanda, ingiltere ve amerika'nın bazı eyaletlerinde yasal. yani şimdilik aklıma gelenler bunlar.

  • loralynn  (03.09.12 23:00:54)
hiç gelmeyecek birini bekliyorum, diyebilirsiniz.

  • hesabım silindi kırgınım modlar  (03.09.12 23:54:14)
"kısmet değilmiş" de geç, üzülüyorlar öyle diyince konuyu kapatıyorlar.

  • firez  (03.09.12 23:55:04)
"armudun sapı, üzümün çöpü"
de

  • heritage  (04.09.12 00:33:51)