hayal kurmak

anketvari bir duyuruyla karşınızdayım

ben çok hayal kuruyorum. bazen ters giden şeyler yüzünden uykularım kaçıyor, ben de veriyorum kendimi hayale. kurduğum hayal de öyle adriana lima'yla yatmak, 800 odalı dev bi şatoda yaşamak zengin olmak falan değil. daha olmayacak şeyler (böyle deyince istediğim zaman adriana lima'yla yatabilirmişim gibi oldu ama yok, yatamam), ne bileyim mesela çok iyi bi futbolcu olmak, çözülememiş bi matematik problemini çözüp saygınlık kazanmak gibi şeyler.

yaşım 28, evli barklı adamım, saçmalıyo muyum acaba? başka böyle dertlerinden kaçmak için hayal kuran var mı? bunlar nasıl hayaller?

çok fazla sorunumun olduğu ve bunlardan kurtulmamın imkansız olduğu bir dönemde kendimi ayakta tutabilmek için ben de benzer bir şey denemiştim. akıl sağlığımı korumama yetti, gerisi de umurumda değil.

yaş 28. eşşek kadar insanım.
  • kedili madam  (03.09.12 11:32:14)
yok aslinda sacmalamak degil ama bunlari daha gelistirip ufak hikayeler yazabilirsiniz.

bende hayal kuruyorum böyle, genelde ana hatlarinida not aliyorum.olmayacak seyler ama insana baska yerlerde ilham verebiliyo.
  • serabetan  (03.09.12 11:35:31)
bir kişilik bozukluğuna da işaret edebilir bu durum. uykuların filan da kaçıyormuş. şurdaki testi çöz, bir şey çıkarsa psikiyatra görün:

similarminds.com
  • panina manina  (03.09.12 11:55:58)
ben varım. vay be, demek ki benim gibi başkalarıda varmış, hemde evli barklı. oysa bende bu sorunu yalnızlığıma bağlıyordum..

  • eyyorlamam bu gadar  (03.09.12 12:08:10)
mütemadiyen ben de sen gibiyim.

  • yuhnts  (03.09.12 12:46:26)
@panina, testi yaptım, en sakat %38 antisosyal çıktım. diğerleri hep %10-20 arasında.

bir de ben bu 1-5 arası derecelendirme testlerini hiç beceremiyorum. çoğu sorunun cevabı sanki evet veya hayırmış gibi geliyor.
  • atesikus  (03.09.12 12:49:35)
bu testin türkçesi yok muydu

  • benkoşarımaşaalara  (03.09.12 13:06:01)