denetimli serbestlik müdürlükleri'nin işe alacağı uzmanlardan biri

neden veteriner hekim? ilan.memurlar.net aklıma eroinman köpekler ve mantar yediği için o kadar anlamlı bakan ceylanlar gibi bayat espriler dışında başka bir şey gelmiyor :)

düzeltme: elbette bunun mantıklı bir açıklaması vardır sadece bunu merak ediyorum. yoksa veteriner hekimlik tartışmasız saygı değer bir meslektir.

şu geldi aklıma. bazı ülkelerde var çünkü:

evcil hayvan terapili/yardımlı ceza infaz kurumları oluyor. daha çok kadınlara yönelik ve engelli olanlar için. bir de hayvan eğitimi öğrenip, cezaevinden çıkınca bu alanda iş bulabiliyorlar mesela.

onun dışında şu olabilir:
- evcil hayvanı olan bir suçlu olabilir ve verecek kimsesi yoktur. bu durumda hayvana veteriner bakabilir vs.
  • ermanen  (03.09.12 08:53:35 ~ 08:54:10)
zoofili?

  • buyrun  (10.09.12 16:48:22)