internetten ürün satışı

bu işler nasıl yürüyor? mesela sitemizde belli bankaların kartlarının kullanılabilmesi için nereye başvuruyoruz? nasıl çalışıyor bu sistem? "sanal pos" deniyordu sanırım.

illa resmi bir şirket mi olmak lazım?

sanal pos alabilmek için evet, bankaların internet sitelerinde bilgi vardır zaten.

  • kobretti  (03.09.12 00:25:47)
şirket olmassan, sana bana pos cihazı mı vermez banka herhalde.

  • empty blank  (03.09.12 00:27:42)
alternatif olarak şirket olmadan kart ile ödeme alabilmek için paypal veya sanalpos kiralayan kişi veya firmalarda çözüm olabilir.

  • olurnedenolmasin  (03.09.12 00:29:27)
sanal pos için şirket olmanız gerekir. bankalara başvuru yaparsınız. kimisi rahat verir kimisi şirketinizin durumuna göre zorlayabilir. ücretler her banka için değişir.

ortalama olarak 400 tl başlangıç ücreti alırlar, belirli miktarda alışveriş yapılması şartı sunarlar yoksa aylık ücret ödersiniz, yıllık da bazı bankalar aidat ücreti alır. hesabınıza yatırılan parayı 40 gün sonra tam olarak çekebilirsiniz, öncesinde komisyon keserek size verir.

çok büyük iş yapmayacaksanız aracı şirketlere bakmanızı tavsiye ederim.
  • 1lisan1insan  (03.09.12 00:58:45)