üniversite kayıt

yarın üniversiteye kayıt için gideceğim. gerekli belge olarak 12 tane vesikalik, nüf cüzdanı fotokopisi, ösys sonuç belgesi, diploma, ikametgah ve askerlikle ilgili gereken belge diyor. bu askerlikle ilgili belge tecil kağıdı mı oluyor ne getireyim?
ayrıca yenikayit.anadolu.edu.tr'den netten kayit mi yapiliyor? katki payi falan da yazmilar. birinci ogretimler para odeyecek mi?

askerlik tecil kağıdını belli bi yıldan sonra doğanlar için istiyorlar. 18 yaşında kazanan adamdan nasıl istesinler? çoğu üniversite netten kayıt yaptırır nüfus bilgileri falan yazarsın bide çıktısını alırsın o kadar.

  • delibas_alyon  (03.09.12 00:22:58)
askerliğimi tecil ettirdim ben. bunların askerlikle ilgili istedikleri kağıt olarak ben tecil belgemi göstersem olur mu diye sordum.

  • unalbey  (03.09.12 00:32:16)
tecil kağıdıdır hocam o zaman.

  • delibas_alyon  (03.09.12 00:34:15)
Tecil kağıdı o, evet.

Kaynak: Birinci elden tecrübe.
  • uyku inadim inat  (03.09.12 02:39:34)