s3 kullananlarda bu sorun oluyor mu?

www.youtube.com

deneyıp bakar mısınız? 1080 yapmayı unutmayın

auto focus gecikmeli onu mu diyorsun

  • Fakin idiyıts  (02.09.12 20:58:41)
auto focus ne demek bılmıyorum. sadece hd cekımdeyken yakın bır yere odaklandıktan sonra kaldırdıgın zaman hd goruntu bırden 1 sanıyelıgıne bozuluyor. kotu bır goruntu kalıtesı oluyor sonra tekrar hd oluyor

  • slash01  (02.09.12 21:08:19)
öncelikle (bkz: autofocus)

kameranın baktığı yerin uzaklığı değiştirilirse (mesela yakın yerden uzak yere doğru ya da tam tersi), cihaz otomatik olarak netleştirme yapar. bu süre zarfında da netlik gider 1-2 saniyeliğine...
  • milistroke  (02.09.12 21:13:26 ~ 21:13:34)
iphonelarda oluyor mu pekı aynı sey?

  • slash01  (02.09.12 21:15:36)
hd çekim bozulmuyor
mercek kendini ayarlıyor sen daha uzağa çeviriyorsun kamerayı 1 saniye içinde mercek kendini yeni uzaklığa ayarlıyor
her telefonda olan şeyler hatta kameralarda dahi oluyor
  • Fakin idiyıts  (02.09.12 21:16:46)
teorik olarak her alette oluyor olması lazım. ama cihazın işlemci gücüne göre netleştirme hızı da değişir tabii..

  • milistroke  (02.09.12 21:17:24)
bu arada benım dedıgım odaklama degıl bakın 20 fps oluyor goruntu. 1 sanıye bıle surmuyor. bu vıdeoyu bır sıtede buldum. orda yazıyordu boyle bır hata var dıye. ordan lınkını alıp buraya kopyaladım. su andada sıteyı bulamıyorum. yazıda belırtılıyor boyle bır sorun var dıye

  • slash01  (02.09.12 21:20:55)