Ben 6 yaşımdan beri Cockeye's Song dinliyorum lan

Sözlükte değilim. Şu entrynin sahibine bir mesaj falan atsanız, (bkz: #20159265 ), çünkü tamamen yanlış bilgi. Kemal Sunal arşivcisiyim ve Cockeye's Song hayatımın müziklerinden biri. Ben böyle bir şeye rastlamadım, doğruysa kanıt göstersin çok merak ediyorum cidden. Teşekkürler.

iletiyorum

  • neira  (01.09.12 12:45:34)
bana nedense ibo ile güllüşah'ta var gibi geldi, belki de çağrışım yaptı bilemedim. üşenmezsem bakayım.

baktıktan sonra gelen edit: sanırım sağlam atmışım, bulamadım öyle bir şey. yalnız iyi çağrışım yapmış.
  • marikaki  (01.09.12 12:50:19 ~ 14:19:28)
evet ben bunu eski türk filmlerinde hiç duymadım. öyle bir geçer zamanki ile yeniden duydum sadece.

  • geberix  (01.09.12 12:56:31)
sözlüğün alt tarafındaki ilk cümle.

"bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir."
  • klassno  (01.09.12 13:00:04)
geldim.

80'li yillardaki kemal sunal'in kimi zaman ogretmen, kimi zaman gecekonducu olup gecim sikintisi yasadigi filmlerde duyduguma eminim. youtube'da aradim bulamadim, haliyle her filmi de bulamam. bu kadar cok takma kafaya.
  • no christ requiress  (01.09.12 13:21:04)
@ no christ requiress, bence hiçbir Kemal Sunal filminde geçmedi, geçse kesin hatırlardım. Kafaya da takarım, kutsalım o benim:)

  • speedy  (01.09.12 14:34:29)
ben de duyduğumu hatırlıyorum.

  • agazade  (01.09.12 17:04:19)