aux girişi olmayan arabaya ipod nasıl bağlanır?

ne almam lazım. o kaset bağlantısı var bi tane. kablolu kasete takıyorsun onu istemiyorum.

çakmak girişi ile falan neler yapılabilir?

yardımcı olamayacağım ama usb girişi varsa ondan da bağlanamayacağını söyliyim dedim. çakmak girişinden anca usb oluo çünkü anca sarj eder ..teypten teybe göre de değişiyo bi de usb ..aux ve usb için ucuza teyp aldım 2 yıl önce mutluyum kafam rahat.

  • enerji muhendisi  (30.08.12 21:22:54)
fm transmitter

  • spankenstein  (30.08.12 21:44:56)
teybin baglanti kablolarini sokup elle baglanti yapmak disinda ve fm transmitter'den başka care yok. kaset adaptorunun ses kalitesi fm transmitter'inkinden yuksektir onu soyleyeyim.

  • osuruklu  (30.08.12 22:04:47)
aracin üstündeki(orjinal ya da degil) teybe göre opsiyonlar degisebilir.. teybin arkasinda aux girisi varsa teyp yerinden sökülüp arkasina kablo takilarak kablo disari uzatilabilir ve fmtransmitter gibi cihazlar dolayisiyla seste yasanacak kayiplardan kurtulmak mümkün olabilir.. bunu bir oto elektrikcisinde yaptirabilirsiniz.. bu isler icin 60avro civarina satilan cihazlar da mevcut ancak bu parayi ödemenin ne kaar gerekli oldugu tartisilir..

  • pollyx  (30.08.12 22:15:03 ~ 22:15:42)
büyük bir şehirde isen fm verici yalan boş frekans bulacaksında falan. çakmak girişinden bir sadece telefonu şarj edersin telefondan da müzik dinlersin:) teybi değiştir ya da kasetli olandan al

  • mr fusion  (30.08.12 22:22:31)