[]

Euro ne olur ?

2 yıl içinde euronun borcu ne olur sizce? 2 yıl vade de euro ile borclanmak ne kadar mantıklı ?
 
"iki yıl sonra euro olur mu" diye şüphe edenler az değil.


  • eksi sozluk e bir daha geldim  (29.08.12 10:03:30) 
düşer.


  • cakabo  (29.08.12 10:04:19) 
eski fed başkanı (hangisi olduğunu hatırlamıyorum) basın toplantısına katılıyor. euro'nun daha yeni çıktığı, yenin hızla yükseldiği zamanlar. gazetecilerden biri doların 5 ve 10 sene projeksiyonlarının nasıl olacağını soruyor. adamın cevap: bu soruya cevap verebiliyor olsaydım, şu anda burda olmak yerine havai'deki yazlığımda, elimde kokteylim sahilde güneşleniyor olurdum.

en sevdiğim ekonomi repliklerinden biridir.
  • ethros  (29.08.12 10:17:02 ~ 10:17:36) 
döviz gelirin yoksa döviz borçlanma çok açık ve net. alacağın ne ise onu 1-2 sene geç al tl borçlanarak al.


  • lukunku  (29.08.12 10:51:59) 
bırak iki yılı 2 saat sonra euro nun ne olacağını bilsen paranı defalarca katlayacak enstrümanlar var dünyada, sen 2 yıl sonrayı soruyorsun abi. bol şans, lukunku +1


  • joepiscopo  (29.08.12 11:09:00) 
2 yıl sonra euro artışı üzerine vob yapıp paranı sigortalayabilirsin. euro/tl artsa bile vob dan kazanırsın. ama ne kadar maliyet çıkar bilmiyorum. bankaya danışmalı.


  • sttc  (29.08.12 21:13:08 ~ 21:13:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.