Çok şey istemek ama az parası olmak...

Şimdi gençler,

Elimde bir miktar toplu para var.Yakın gelecekteki planlarım ise;

Ev almak
Araba almak
Evlenmek (henüz aday yok ama istekliyim)

Şimdi orta halli bir ev alırım alırsam.Yani çok iyi ve ohhhh be ne güzel evim var diyeceğim bi ev olmaz herhalde.Ama para eve tam geliyor.Yani ev alırsam diğer ikisini yapamam.Diğer yandan da her şeyin idareten olduğu hayat tarzımdan bıktım usandım.

Ne yapsak la?

ucuz olan evi al ama önce iyi araştır düşeş bi ev bul.

evi kiraya ver. ortalama bi evin kirası ile güzel ev kirası arasında uçurum fark yoktur ama satın almaya kalkarsan fark çok fazladır.

kiraya verdiğin evin kirasını biriktir veya üzerine biraz ekleyerek güzel bir evde otur.

araba almak artık çok kolay 5-6 bin peşinin varsa krediyle çok rahat alırsın. ayrıca araba demek masraf kapısı demek ona göre düşün.
  • orpheus  (29.08.12 00:07:03 ~ 00:07:26)
peşin paran varsa fiyatı öldüre öldüre bi ev almaya çalışmak en mantıklısı.

170.000 istenen evi peşin para diye 145e kapatan adam tanıyorum, şahıstan falan da değil, büyük bi inşaat şirketinden.
  • hope ender  (29.08.12 00:13:28)
kesinlikle ev al. 3.madde daha kolaylaşır hem. araba almak çok zor bir iş de değil.

ev !
  • empty blank  (29.08.12 00:20:19)
ev. evi alınca gerisi çorap söküğü gibi gelir, araba almak falan mesele değil, ama evin yoksa ödediğin kiralar havaya uçacak ve elinde pek de bir şey olmayacak. bi de düğün dernekle kafayı bozmamış bi kız bul evlenmek için, ailesi de manyak olmasın, düğün arifesinde içine canavar kaçmasın kızın.

  • sui  (29.08.12 00:36:50)
ev alma komşu al
emlak krizi olacak gibi.

  • joepiscopo  (29.08.12 09:57:08)