Kendimi geliştirecek hobi arıyorum

Selamlar kendimi geliştirecek hobi arıyorum.

Desem de inanmayın asıl sorun şu hobiyi gerçekleştiremiyorum.
Mesela şimdi biri diyecek ki kitap oku. Tamam diyorum en iyisini en güzelini alıyorum.

Ama birkaç sayfadan sonra sıkılıyorum bırakıyorum.

Arkadaşlarımla takılayım diyorum sosyal olayım.
Arkadaşlar arıyor gel diye o an hiç gidesim gelmiyor mesela.

Çok tembelim sanırım.

Ama ne yapmalıyım bilmiyorum.

Çözümü olan ?

bir sevgili bul kendine o seni tetikler

  • eter  (28.08.12 21:12:33)
kitap okumak, film izlemek gibi aktivitelerden hobi olmaz. özellikle arkadaşlarla takılmaktan hiç hobi olmaaaz.

origamiden hobi olur, tenisten olur, yağlı güreşten olur ama kitaptan sinemadan olmaz. bir yerde söyleme valla rezil ederler.

spora başla. spor iyidir tembelliği de atarsın.
  • ayiadam  (28.08.12 21:13:26)
Hobi olarak Rusça öğren ;)

  • babeboi  (28.08.12 21:17:42)
@eter o da olur belki bigün

@ayiadam burdan öğrenecek çok şeyim var

@babeboi tam da şu sıralar düşündüğüm şey :)
  • infernalcadre  (28.08.12 21:22:02)
çeşitli hobi kursları var onları araştır. ilgini çeken bir tanesine başla baktın sıkıldın bırak başkasına başla. sevdiğin bir hobi bulabilirsin bu sayede. hem de sosyal ortamda bulunursun.

  • rayde  (28.08.12 21:22:27)
snowboard'a falan başla. ama biraz beklemen gerek.

  • barix  (28.08.12 21:37:29)
en iyisi en güzeli? kitaptan bahsediyorsun en iyisi, en güzeli yok ki bunun.

  • strangerinhere  (28.08.12 21:43:56)