185 TL'niz kaybolsaydı?

Çok üzülür müydünüz? Misal, 1-2 st iç çekip unutur muydunuz, gece uyuyana kadar, ertesi sabah uyanınca falan aklınıza gelir miydi, ya da fark ettiğiniz an "amaaan canım saolsun.." mu derdiniz?

Bugün geldi başıma, herkes o kadar yüklendi ki "Ne gamsızsın yahu:/" diye. Garip hissettim, öğrenmek istedim yalnız mıyım diye şu durumda.

Maddi durum tabi ki önemli bi değişken ama olsun. Aşırı paralı adamlar diiliz herhalde şurda. :)

Günlüğün ortalama 100TL ise gül geç.
değilse de gül geç hacı olan olmuş dünya malı sonuçta kağıt parçası

  • matsiyah  (28.08.12 21:01:01)
ben üzülürdüm ama öte yandan polyanna mekanizmasını çalıştırırdım. Ne güzel sağlığım yerinde da ne 185 ler kazanırım ben derim.
Ben 2 ay önce 300 lira kaybettim üzüldüm ama ben benden gidecek kadar değil. Rahat olmak geniş olmak iyidir bu konularda, en doğrusunu yapıyorsunuz.

Not: zengin filan değilim 1 yıldır işsizim aylık gelirim 800 tl
  • alixkandemir  (28.08.12 21:01:05)
"Paranın sahibi yoktur, harcayanı vardır. Sen harcayamadıysan da harcayacak birileri illa ki vardır." Böyle konuşup sigaramdan derin bir fırt çeker, Omar Little karizması yapardım. Tabii sonra hemen o sigaranın ucunu söndürüp kalanı pakete geri koyardım. Çünkü bilirdim önümüzdeki birkaç gün meteliğe kurşun atacağımı, çünkü bilirdim o birkaç gün sonra "senin ben kafanı sikeyim, cebindeki paraya sahip çıkamayan mal" diye kendimle kavgalara koşacağımı... :)

  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (28.08.12 21:03:02)
amaaan canım saolsun derdim. geçen sene evin içinde 300 lira kaybettiğimi farkedince amaan temizlik yapınca çıkar demiştim. temizliği de bir ay sonra falan yapmışımdır. unuttum gitti. çok yüksek meblağ değil ise sallamam pek.

  • japon askeri  (28.08.12 21:12:55)
canin sagolsun. gamsiz olman daha iyi. sen bos ver herkesin ne dedigini.

  • compadrito  (28.08.12 21:35:49)
üzülseniz de kahrolsanız da o parayı geri getiremeyeceğiniz için bence "boşver gitsin" diyerek keyfinize bakın.

  • Niddleman  (28.08.12 21:39:16)
üzülürdüm

  • basond  (28.08.12 21:46:46)
aman der geçerdim niye kahrolacağım lan!

  • free bird  (28.08.12 21:50:57)
küfredip rahatlamaya çalışırdım. giden gitmiş ama şuna lazımdı anasını avradını... diye devam eden cümleler eksik olmazdı.

  • take me rufee2  (28.08.12 21:55:58)
maddi durumum iyi ama 50tl kaybetsem bile üzülürüm.

  • kayranin kedisi  (28.08.12 23:32:04)
uzulurdum panpa, 1 saat rus parasi amk.

  • jupiterianvibe  (29.08.12 11:08:15)