Fifa09 vs PES 2009

Ya kafayı yiyeceğim sözlükteki entryleri okumaktan. İkisinden birini yüklüyeceğim, ama hala kararsızım. Biri kafadan çıksın desin ki, "Abi şu daha güzeldir, şundan ötürü" diye.
Şimdi Fifa'yı 1999'dan sonra hiç oynamadım. Geçen 10 yıllık zamanda ne gibi değişimlere uğradı hiç bilmiyorum.
PES 2008 yüklüydü bende. O oyunun da fizik motorundaki gerçekciliğini baya beğenmiştim ama, işte malumunuz berbat bir ai ye sahip maalesef.
Öte yandan yabana atamayacağımız bi Winning Eleven gerçeği var.
Öffff... Yemin ettim evin duvarları üstüme üstüme geliyor.. En boktan derdimiz böyle olsun yaa!
Var mı bi önerisi olan =D

şahsen ben bir fifa serisi hayranı olarak fifa 09'u gayet başarılı buldum, yüklerseniz pişman olmazsınız kanımca.

  • cumingsoon  (13.11.08 18:24:41)
fifa 09!

  • deckard  (13.11.08 18:41:29 ~ 18:42:14)
pes'çiler, ki biri de benim, genel de 2009'u yeterli bulmadılar.
fifa'cılar, diğer bir taraftan, her fırsatta 2009'u gayet başarılı bulduklarını dile getiriyorlar.

bu bile sadece fifa'nın daha iyisini yaratmak için gayretlerini gösteriyor. bence bu fifa'yı tercih etmek için yeterli bir sebep.

not: arkadaşım kaç sene oldu. bir spiker hâlâ bu kadar mı salak olur demekten alamıyorum kendimi. aut'a ortalarsın mükemmel orta der...
  • desdinova  (13.11.08 18:43:34)
forza fifa.

  • coffee and cigarettes  (13.11.08 18:46:56)
Valla etkileyici ve karizmatik cevaplarınız için şok teşekkür ederim. 10 yıl aradan sonra Fifa ya dönüyoruz galiba =)
Bu arada Winning Eleven?

  • punkertifo  (13.11.08 19:19:30)
ben yıllarca fifa yı savundum pesçilere. kaliteli, gerçekçi lan dedim. ama sonunda pes oynadıktan sonra fikirlerim değişti. fifa gönlümdeki yerini koruyor ama alacaksan pes al.

  • rectoa  (13.11.08 19:19:47)
eğer bugüne kadar pes oynadıysan yine pes kur.

  • teritori  (13.11.08 19:54:03)
Ya aslında ben ne pesçiyim ne de fifacı. Sürekli winning eleven oynardım ben. O yüzden zaten bir aradan da winninng eleven soruları sokuşturuyorum.
İlk yazımda dediğim gibi fifayı en son 99 da oynadım. ki gerçekten en muhteşem fifadır, bilen bilir.
Pes'i de, bi pes6 dan biliyorum bir de işte bu son pes2008 i yüklemiştim oradan.
Yani iki oyunla da sıkı fıkı bir bağım ya da fanatikliğim yok. Benim gönlümde yatan aslan winning. Ama yeni versiyonu için pek birşey söylenmediğinden, çaresiz fifa ya da pes yükleyeceğim.
Sanırım seçimim fifa olacak. Du bakalım.
  • punkertifo  (13.11.08 20:29:06)
ps3 te pes2009 oynamaktayim. zevkten deliriyorum.
o derece..

  • la traviata  (13.11.08 22:32:14)
Tamam pes ettim =)
Bi bakalım bakalım mininova'ya pes 2009 ne alemde =)

  • punkertifo  (14.11.08 18:10:27)