Kaş' ta ne yapılır?

Selam Akdeniz insanları,

Gözümüzün üstündeki değil Akdeniz Bölgemizdeki Kaş'ta geçirilecek
2-3 günlük tatil için önerileriniz nelerdir? Nerde kalınır? Nerelere gidilir? Neler Yapılır?

begonvil hotel de kalinir, zaten merkeze cok yakin oldugu icin aksamlari sallana sallana merkeze inilir. sahildeki meydanda, mavi bar`da bira ve buzlu badem keyfi yapilir. ertesi sabah icin kekova tekne gezisi ayarlanir ve kekova ya gidilir. diger gun de, kaputas ve patara plajlarina ayrilir.

  • freefroglet  (28.08.12 13:42:23 ~ 29.08.12 10:13:27)
kesinlikle kayaking yapmaya çalışın.

  • average  (28.08.12 13:48:44)
@freefroglet çok net olmuş tenks. Yalnız beginvil hotel 55€ demiş tek kişilik odaya. Daha makul fiyatlı yerler yok mu Kaş da kalınabilecek bildiğin?

  • hottamale  (28.08.12 13:50:35)
konaklamaya çok para verme bence. zaten küçük yer merkez sıkıntısı yok. kaş hotelde kal ateş pansiyonda kal ne biliyim.

mavi bara kesinlikle git. red pointte de koparsın. ordan sonra duvar bara geçersin. meydanda bi yer var birasını alan gelir oturur içer işte duvar bar da denir. tekne turu yap. limanağzına uğra
  • metehan01  (28.08.12 13:52:31 ~ 13:57:04)
limanağzı +1

mümkünse dalış turu.
  • merhum  (28.08.12 13:56:38 ~ 13:57:20)
hacı yer konusunda (bkz: aphrodite pansiyon) diye bir yer var. evde annem babam bu kadar sıcak davranmıyor bana. kesinlikle orada kal. pahalı da değil. biz 50 tl ye anlaşmıştık. çıkarken "size yanlış oda vermişiz 40 tl alalım sizden" diye eksik para aldılar.

  • cilgin fantezilerin adami  (28.08.12 14:19:45)
Dalis dersleri alin

  • simone  (28.08.12 16:09:18)