Cep telefonu öneri

merhaba
1500 liraya kadar cep telefonu önerisi istiyorum

-şarjı uzun süre giden
-internet kullanımı rahat
-tasarımı güzel(bayan için)
-kullanımı kolay

aslında tarif edemiyorum.ablam için açtım konuyu bana kalsa 800 liralık bi telefonla da çok rahat idare edebilir almışken iyisinden alıyım diyor ve s2-s3 iphone fln almak istiyor.içine sinecek bişey lazım kısacası.öerileri bekliyorum.

(bkz: nokia e52)

  • nekodunlangafana  (28.08.12 12:19:43)
(bkz: motorola droid razr maxx)
henüz türkiyede yok gelip gelmeyeceği bu aralar belli olur.bence bunu bi kolla derim.cidden iyi bi telefon.200-300 dolardan bahsediliyor satış fiyatı için de.

  • aşksız prens  (28.08.12 12:21:28)
iphone 4 veya 4s alın, beyaz modelinden.
kadınlar biraz daha sığ telefon konusunda. aman android olsun aman titanyum kasa olsun derdinde değiller, dış görünüş ve kullanım kolaylığı önemli onlar için. iphone da bunu karşılıyor.

  • hjarteblod  (28.08.12 12:24:14)
Bir bayan için iphone'dan şaşma. Fiyat iphone 4 8gb o fiyat asagı yukarı.

  • katamaramayan  (28.08.12 12:42:30)
nokia'ya bulaşmayın, paranızla rezil olmayın.
iphone veya htc.

  • kayranin kedisi  (28.08.12 12:43:37)
şarjı uzun süre giden demiş hala iphone ve htc diyenler var..

bence seçimini Sony Xperia Ray'den yana kullan. Hem estetik hem de tam bir bayan telefonu. Bayanlara Beyaz olanını tavsiye ederim, erkek ise siyah.
  • babeboi  (28.08.12 13:11:42)
eğer istediği özellikleri karşılarsa:Nokia N9 şu telefonun güzelliğine bak:www.youtube.com

NFC teknolojiside var.switch özelliği yok mu beni benden alıyo yaaa.aşık oldum bu telefona...

şu an 1369 TL bimekste...www.bimeks.com.tr

seneye fiyatı düşsün almayı düşünüyorum...

800 TL'ye Nokia N8'de iş görür...www.bimeks.com.tr

edit:nokia mı kaldı diyenlerle özelden kapışmaya hazırım.Nokia'dan şaşmayın.Nokia forevaaa...
  • Belchior-Cesario  (28.08.12 13:39:59)
Htc one s, galaxy s2den iyi. Tasarımıda çok guzel, incecik, tek parça metal, samsung gibi kalitesiz oyuncak gibi durmuyor.
Htc one x, galaxy s3den iyi.

  • utkucbkc  (28.08.12 14:12:27)
iphone pişmanlık htc alın.

  • galatAslan  (28.08.12 17:23:18)
teşekkürler.nokia bana da sıcak gelmio yazılım olayı yüzünden.bakıcam dediklerinize

  • Monat  (28.08.12 23:13:07)