cuma günü arabayı muayeneye götürcem

- ön fren balataları ve diskleri değişti
- arka fren balataları felan(?) değişti
- el freni sistemi komple yenilendi
- far ayarları yapıldı, sinyaller stoplar falan kontrol edildi
- lastikler yenilendi, rot-balans ayarı yapıldı
- silecekler ve su fışkırtma şeyi güzel çalışıyor
- üçgen reflektör, yangın tüpü ve ilk yardım çantası var
- emniyet kemerleri çalışır ve takılı durumda

700 liraya yakın para harcadım, bir daha sanayiye gitmek istemiyorum. bu araba geçer di mi sevgili duyuru sakinleri? he diyin bana.

Yapılmadıysa önceden fren testi yaptır sanayide. Balatalar diskler vs. de değiştiyse ön/arka, sağ/sol sapma olma riski artıyor.

Egzos pulu'nu dışarıdan almak TUV den almaktan daha kolay diye de bir dedikodu var, aklında olsun.
  • skatheist  (27.08.12 22:37:20)
akşam - karanlık bir ortamda park - sinyal - geri - uzun kısa - sis farı...

bir kişi otursun şoför koltuğuna diğeri de baksın dışarıdan tek tek.
  • uyuyanadam  (27.08.12 22:45:08)