meltem cumbul un olayı ne ?

kendisiyle tanışıklığım lise 2 de bi arkadaşımın telefondan izlettiği malum görüntülerdir bi de bi ay dede li filmde oynuyodu bunların dışında kıvanç la çıkmış bu hatun şimdide yine bu tarz bi herifle evlenmiş yaşı 43 galiba bilmediğimiz bi özelliği mi var bu kadının güzel desem eh işte seksi desem ortalama başka ???

malum video ne yaa?

  • aeroflot  (27.08.12 13:42:14)
@aeroflot almanyada oynadığı bi porno filmi yani

  • she aint you  (27.08.12 13:44:48)
aeroflot, seks kasedi, oydu değildi epey bi konuşulduydu
bi olayı yok işte bi sürü dizide ve filmde oynadı yeterli değil mi?

  • niye ama  (27.08.12 13:44:54)
@niye ama kesin o kardeş ben 1.3 mgpxlli telefondan o yüzü net hatırlıyorum yani

  • she aint you  (27.08.12 13:46:30)
aydınlattığınız için teşekkürler :) seyretmediydim ben
bi de memolide oynuyordu o dizi çok popülerdi (hiç anlamadım niye)

  • niye ama  (27.08.12 13:55:55)
o filmdeki arkadaş meltem cumbul falan değil arkadaşım. demek ki telefon kamerası dandikmiş. şimdi internette var açıp tekrar izlerseniz görürsünüz o olmadığını. bunun gibi hülya koçyiğit olayı var bir de. benziyorlar sadece.

  • afterdark  (27.08.12 14:24:05)
@afterdark hakkaten o değilmiş yaa bende şimdi izledim.

  • she aint you  (27.08.12 15:49:59)
cumbul degil o izledim ben onu alakasi yok

  • iplikci  (27.08.12 16:01:54)