Burak Yılmaz ne yapmış?

maçı falan izlemedim. fesbukta, twitterda şikeciburakyılmaz vb. millet çok kızmış. ne yapmış burak?

valla bişe yapmadım lan.

edit: vay neler yapmışım.
  • brkylmz  (27.08.12 11:45:36 ~ 11:50:15)
ceza sahasi icinde kendini yere atip gs'ye penalti kazandirdi.

  • hasanli  (27.08.12 11:45:38)
herhangi bir müdahale olmadan ceza sahası dışından hezarfen ahmet çelebi gibi havalanıp panaltı noktası civarına indi hakem de penaltı verdi

bence hakem bu çabayı ödüllendirmek istedi, neticede kolay iş değil
  • isildur  (27.08.12 11:46:10)
uzun atlama rekoru kırdı

  • sir gawain  (27.08.12 11:47:29)
kendini yere attı yavrucak.

  • geberix  (27.08.12 11:48:06)
hakemin hiç mi suçu yok arkadaş? herkes niye burak'a saldırıyor.

  • yetkili birine benzeyen abi  (27.08.12 12:18:04)
@yetkili birine benzeyen abi.
adam kendini yere atmasa hakeme iş mi düşecek?
hakemin ne suçu var burada? adam zaten hakemi aldattığı için suçlanıyor.

iyice kafayı yediniz yahu.
  • baldur  (27.08.12 13:11:00)
bu gaassaraylılar hırstan iyice kafayı yemişler lan. bu nasıl bir utanmazlıktır amk.

  • geberix  (27.08.12 13:37:12)
peki merak ediyorum. galatasaraylı olup da penaltının haksız olduğunu düşünen
ya da beşiktaşlı ya da fenerli olup da haklı olduğunu düşünen var mı?

  • geldiler  (27.08.12 14:37:21)
faul var penaltı değil, burakda atmış kendini. beşiktaşlılar kendi adamlarının 90 dk yaptıklarını görmeyip çok şerefli oynadık demesinler, her topu alan adamı çekip indirmeler, her kafa topunda üstüne çullanmalar, ota boka kendini yere atıp sakatlık numaraları yapmalar(pektemek hariç tabi). sonra gs'ye bok atmasınlar hiç.

@geldiler gs'liyim penaltı haksız diyorum, müdahale varsa bile ceza sahası dışında. Edit: selçuk orada frikikte de penaltıdan çok farklı vurmuyo, yüzde 80 atardı.
  • r_u_h  (27.08.12 16:11:09 ~ 16:12:01)
yahu sinsin sen neyin peşindesin burda allasen, hem zaten zor durumda olan galatasarayımızı iyice tin duruma düşürüyorsun hem de elinin hamuruyla erkek işine karışıyorsun. adam resmen kendini 3 metre geriden atıp penaltı kazandı işte uzatma, adamın başını belaya sokma allahıma kırırım bu siteyi

ha o kadar bodoslama özensiz biçimde atlayan adamı görmeyip yardımcının etkisiyle penaltı kararı vermek de ilginç tabi orası ayrı
  • isildur  (27.08.12 19:19:47)