hiç mutlu olamayacağınızı düşündüğünüz anlar oldu mu?

bundan öncekiler de ufak birer tesadüflermiş, bundan sonra da o ufak tesadüfler gibi, 40 yılda bir sıradan mutluluklar yaşarsınız, ama köy insanları gibi 7 24 nolsun be abicim modunda bir mutluluk yaşayamayacakmışsınız gibi?

kalıcı bir mutluluk yok zaten bence hayatta. yaşamın akışı içinde yakaladığımız kısa anlar var elimize geçen mutlu olmak için... bunların sayısını ne kadar arttırırsak yanımıza kar kalır ölürken. aslında o yüzden de diploma, kariyer, evlilik, aile gibi kavramlardan daha mutlu eder insanı sistemi reddetip, başına buyruk yaşamak.

  • ruhibirbanyo  (27.08.12 02:12:28)
Düşündüğüm anlar olmasından çok netleşti o düşünce sanki zihnimde, stabil yani. :)

  • innatedesire  (27.08.12 02:15:14 ~ 02:17:20)
şu an tam öyle bir haldeyim evet. dinleyiniz: www.youtube.com

  • sekilci zihniyet  (27.08.12 02:27:59)
(bkz: mutsuzsuzluk)

  • lunedor  (27.08.12 04:08:59)
yok öyle bir şey.
önce haline bir şükretmek lazım mutlu olmak için. ayrıca mutlu olamayacağım diye kasarsan mutlu da olamazsın haliyle.
hani pozitif düşün derler ya hep... sen de negatif düşüneceğine pozitif düşün. ne kaybedersin?
  • benaslindayohum  (27.08.12 09:49:02)