kız arkadaşımın eski sevgilisini gördüm dünya başıma yıkıldı

yani o tiple nası 7 ay bi ilişki yaşamış kafayı yicem.. böyle bi adamla çıkanla benim işim olmaz aga demelimiyim sizce ve bu düşünce hastalık olmaya başladı bende yani var mı bundan muzdarip bi anda soğuyorum beyler midem bile bulandı geçen öğürüyordum klozette

kişiliği güzeldir, içi güzeldir belki. herşey tip dış görünüş demek değildir.

  • kakao  (27.08.12 01:00:08)
Adamda mercedes c 180 vardir askjhdgsahkjd

  • devils trill  (27.08.12 01:00:22)
@kakao yok hacı ben ona karşıyım yok öyle bi dünya

  • she aint you  (27.08.12 01:01:34)
abartıyorsun. sadece sevgilinle eskiden çıktı diye bir insan senin kusmanı sağlamamalı. ne kadar ayıp lan bir kere. onun da ana babası var. o da yaşayan bir insan senin gibi. kendine gel. kız arkadaşına da kendine de şimdiki ilişkinizi ziyan etme. önüne bak, geçmişi bırak.

  • witt  (27.08.12 01:01:47)
"böyle bi adam" diye nitelemene sebep olan özellikleri ne? tipsiz mi? odun mu? serseri mi? sümsük mü?

edit: ha, şu mercedes-sever kız mı? belki çocuğun da mercedes'i vardı? :)
  • dento  (27.08.12 01:01:54 ~ 01:06:42)
ne biliyosun belki cocuk seni görünce gitti eve öğürdü.kimbile.

  • chemnil  (27.08.12 01:02:34)
ne gorundugu gibi ki... uyusmuslardir, anlasiyorlardir; buyutmeye degmez.

  • firuz  (27.08.12 01:03:24)
psikologa git hacı sen. bu kafayla çok yaşamazsın.

  • hayvan gibi yazar  (27.08.12 01:05:09)
@dento ya tipsiz demiyelimde bi albenisi artısı falan yok düz bi adam yani insana koyuyor abi öyle herkesle olabilecek bi kızmış bu diyon kendini ayrıcalıklı görmüyosun

  • she aint you  (27.08.12 01:08:43)
dogru zamanda dogru yerde olan yanlıs kişi..başka acıklaması yoktur sanırım

  • mukon  (27.08.12 01:09:11)
Eski sevgılı mevzuunu uzatacak olursan kendine edersin.bu saatten ıtıbaren bu konuyu salla.hele kız arkadasına hıc acma.ınsanı ruh hastası eder boyle seyler.

  • ezoCan  (27.08.12 01:09:24)
brad pitt olsam demem lan şunu. senin tipini çok merak ettim.

  • robin crusoe  (27.08.12 01:10:03)
sen daha yakışıklı süper karizmatik olsa daha mı iyiydi? senden çirkin olması lehine bence.

  • r_u_h  (27.08.12 01:14:23)
@ruh kesinlikle daha iyiydi dediğim gibi diyosun ki vayy kız her önüne gelenle olmuyor yani standartları var diyorum mutlu oluyorum

  • she aint you  (27.08.12 01:17:11)
yatakta iyidir belki

  • fatihdr  (27.08.12 01:18:27)
@fatihdr yatakta o ikisini aynı karede düşünce zaten kahroluyorum o konuyu hiç açma

  • she aint you  (27.08.12 01:22:02)
20 yaşındayım hiç sevgilim olmadı lan,ben napim intihar mı edeyim ? ...

  • Belchior-Cesario  (27.08.12 01:28:11)
Bence bunda kafayı yemek gibi bir durum yok.
Bir şekilde olmuş bitmiş, ve de geçmişte kalmış. Düşünmeye bile değmez nasıl olmuş diye.
Hani bir de deriz ya bazen, şimdiki aklım olsa... Biraz da öyle bir şey...
  • uykuyastığı  (27.08.12 01:32:13)
Bana da olmuştu. Sevgilimin eski erkek arkadaşının fotoğrafını görünce "oha, bununla mı sevgili olmuş? çok mu yokluktaydı acaba?" diye düşündüm. Hatta sevgilime "pek yakışıklı değilmiş, niye birlikte oldun ki?" diye sordum bile, "iyi biriydi, iyi anlaşıyorduk, nazikti" falan filan dedi. Fazla takmadım kafaya senin kadar. Önemseme işte sen de...

  • long live rock n roll  (27.08.12 01:54:58)
bi albenisi yok demişsin adama da sende bence gökten zembille inmedin. Kendine göre kendini beğenip adama sallama. Sonuçta ikinizde o kızın seçtiğisiniz ve bu durumda sende o adamla aynı oluyorsun.

  • skywalkeremre  (27.08.12 02:10:02)
Ben anladim seni aslinda. Herkes bu hisleri yasayabilir ama daha once de yazildigi gibi kendi lehine cevirebilirsin. Kizi kopegin yapabilirsin, cunku kiz icin sen ulasilmaz ve asla kaybetmek istemeyecegi bir erkek haline gelebilirsin (gelmis olabilirsin). SOMUR derim, boktan heriflerle cikmanin cezasini ceksin.

  • melyus  (27.08.12 04:00:28)
"mercedes sever" kız ve " o tiple nası 7 ay bi ilişki yaşamış" erkek, tencere kapak olmuşsunuz..

kıvanç tatlıtuğ olsaydı eski sevgilisi o zaman da kompleks içinde yüzüyor olacaktın şimdi değil mi?

ciddiye alıp cevap veriyoruz ama sen ciddi misin yazdıklarında? kızın araba olayından yakınıp ertesi gün burda eski sevgilisi için yazdığın şeyler falan? kardeş ne ayaksınız siz?
  • cominghomeagain  (27.08.12 04:20:41 ~ 04:21:29)
Gönül bu . Belki seninde zamanında - Lan ben bunla nasıl çıktım - dediğin kişiler olmuştur .

  • laduree  (27.08.12 09:15:27)
@cominghome kıvanç tatlıtuğ eski sevgilisi olsa götüm arşa değer kardeş..

araba olayından yakındığım kızla bu aynı kız değil ki...
  • she aint you  (27.08.12 12:08:26)
dogru zamanda dogru yerde olan yanlıs kişi+1

  • neysene  (27.08.12 12:47:33)
eski sevgilisinin çok yakışıklı olması daha mı iyi olurdu?

  • antonin artaud  (27.08.12 16:18:46)
@antonin artoud anlatamıyorum galiba daha iyi olurdu tabi kız her önüne gelenle değilde yakışıklılarla çıkıyomuş belirli bir standartı var diyip mutlu olurdum basit bi kız değilmiş ayrıcalıklı bir kızmış derdim çok mutlu olurdum ama tipsiz bi herif görünce whattt diyorum yani benimle bu herifi aynı kefeye koymuş diyorum ve ayrıcalık hissetmiyorum.

  • she aint you  (27.08.12 16:23:48)
belki tipe değil insanın kalbine bakarak karar veriyodur kız. insanların sadece tipine bakacak kadar sığ değil, kişilikleriyle değerlendirecek kadar seçici demelisin bence.

  • r_u_h  (27.08.12 16:56:42)
kendini üstün görmemelisin ,,,,
tip olarak yarılaman insanları yanlış kişilik karakter meselesi yanii
bilemessin
  • meleklerde ağlar  (27.08.12 22:33:07)
@meleklerde ağlar tamamda hayatta sonuçta bi estetik kaygısı var herkesin şimdi bu ikisi yataktayken lan hayal etmesi bile korkunç o kadar iğrenç bi manzaraki ya neyse ben kapattım bu konuyu..

  • she aint you  (27.08.12 22:40:20)