quaresma olayı

merhaba.

öncelikle fenerbahçe'liyim onu belirteyim adettendir.

bu quaresma mevzusu benim kafamda pek oturmadı açıkçası. şimdi samet aybaba bu adamı istemiyor yıllık ücreti yüksek diye, quaresma da indirime gitmeye yanaşmıyor. bunun üzerine aybaba iyicene siliyor onu, hatta yönetim filan da dışlıyor, "maçı izlemeye bile gelme"ye kadar gidiyor iş.

ama quaresma'nın indirim yapmaya yanaşmayacağı belli, e bu adam oynasa da oynamasa da beşiktaş yıllık garanti parasını vermeyecek mi bu adama? (3m € gibi bir şeydi sanırım, yanlışım varsa düzeltin) bu parayı verecekler yani kaçışları yok, peeki o zaman neden faydalanmayı düşünmüyorlar?

acaba yönetim blöf yaptı da quaresma'nın inadından sonra şimdi de tükürdüklerini yalamak mı istemiyorlar? kadrosu yetersiz çünkü beşiktaş'ın, quaresma'ya ihtiyaçları olduğunu düşünüyorum.

bu olayı pek takip edemedim, belki de çok kritik bir şeyi gözden kaçırdım, boşuna konuşuyorum.

böyle yani, aklıma takılıyordu kaç zamandır, bi bilen vardır diye umuyorum.

besiktasliyim;

adnan da yönetim de ne yaptigini bilmiyor, tam bir ilkokul tiyatrosu.
  • google da bulamadim  (26.08.12 19:36:38)
Bu hafta antremanlara başlayacakmış hocu. Baktılar adamı gönderemiyorlar, bari oynatalım da para bok olmasın deyip. Yakın zamanda da kadro da yer verirler.

  • ifıdieyoung  (26.08.12 19:42:47)
Yönetim aslında başka teknik direktörlerle anlaşamadı. Mustafa Denizli tamam demişti ancak onun da Quaresma kalmalı dediği için yönetimin anlaşmaktan vazgeçtiği söyleniyor.

Samet Aybaba'nın eski açıklamalarını okuyacak olursanız Quaresma için böyle bir tavır içinde olmadığı görülüyor. Bence şu an yaşanan durumda Samet Aybaba tamamen piyon, yönetimin istediğini yapıyor. Yoksa o da biliyordur takımın halini.
  • thor odinsson  (26.08.12 21:14:57)