andoid kilit ekraninda muzik degistirebilme

sevgili cenesini sol avucuna dayayip sag eli ile mause'u kontrol edenler,

bir android ozurlusu olarak , android telefon icin oyle bir sey ariyorum ki, kilit ekraninda sarkiyi degistirmeme izin versin.

iphone da kilit ekraninda sarki degistirebiliyorsun ya, iste onun gibi bir sey ariyorum. su anda telefonun kilidini(parola filan yok, ekranda elimi dolandirinca aciliyor) acip muzik programindan degistirebiliyorum. bunu nasil daha pratik bir hale getirebilirim ?

kullandigim muzik programi: muzik calar

android sürümü kaç? ics ve jelly bean'de vardı bu diye hatırlıyorum

  • hjarteblod  (26.08.12 18:35:05)
cihaz bilgisinde android surumu olarak 4.0.4 gosteriyor

  • fakyoras  (26.08.12 18:37:05 ~ 18:43:22)
power amp

  • kta  (26.08.12 18:37:08)
yamulmuyorsam androidin içinde gelen müzik çalarda bu özellik var. programın bu işi destekliyor olması lazım

  • bonjurkes  (26.08.12 18:37:11)
power amp: yukledim, ise yaramadi :( zaten iki haftalik triali bedava sonrasinda yine zulum :D

sanirim telefonun icindeki program muzik calar, o da olmuyor :( bir yerden kilit ekranina eklemem filan mi gerekiyor ?
  • fakyoras  (26.08.12 18:42:06 ~ 18:43:54)
power amp'nin settingsine girdin ve lock screen'i enable ettin değil mi?

  • kta  (27.08.12 13:21:20)
Go Launcher ve Go Locker Default Theme' de Tema ayarlarından bu özelliği aktif ederek kullanabilirsin. Bu şekilde. %100 çalışıyor.

  • public static function  (27.08.12 13:25:08)