[]

wolfram alpha iphone app

itunes.apple.com

şu arkadaşı satın alınca aylık wolfram alpha pro üyeliği de satın almak gerekiyor mu?

yoksa app'i satın alınca reklamsız, dilediğimiz kadar kullanabiliyor muyuz?

 
initially paid premium ($10) for this app and then they made it free and they expect me to pay again for an in app purchase? You can kiss my elliptical convex rear.

demiş abimiz.
  • atrin  (26.08.12 12:18:31) 
aylık 5 dolar verip pro üyelik alacağım ve iphone appi de 2 dolar verip satın alacağım
aksi taktirde yarım yamalak kullanmaktan kurtulamıyorum?

doğru mu anlamışım?
  • superb  (26.08.12 12:21:17) 
(bkz: jailbreak)


  • esquiree  (26.08.12 12:45:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.