[]

Ankara-Istanbul yolu ustunde yemek yemelik guzel yerler?

Evet soru baslikta. Herhangi bir sey olabilir (kofte, gozleme, vs..). Aksam uzeri yolculugu olacak.. Lezzet ve ortam acisindan guzellik araniyor.
 
Otoban'da Köfteci Sabahattin var, köftesi gayet lezzetli.
Pirzolası da denenebilir.

Eski yol üzerinde de İsmail'in yeri vardı, o da güzeldi. Yolun cazibesi kalmayınca kapanmıştır belki.
  • cakabo  (24.08.12 14:08:15) 
hiç kimseyi ve hiçbir yeri dinlemeyin, beni dinleyin:

parkshop'a gidin, içeri girince solda

lavasha

var. döneri çok iyi. fiyatı da iyi. yiyin.

parkshop.com.tr

edit: iki taraftaki parkshop'ta da var aynı mağazadan.

edit: 4 kez yedim. bir de, çocuk varsa, dev balonlardan (şişme yastık neyse artık) oyun parkı yapmışlar, çocuklar da orada oynar. keyfinize bakarsınız.

edit2: park sorunu olmaz, arabanız yıkanır, wc'ler temiz, mağaza var... parkshop güzel yani.
  • uyuyanadam  (24.08.12 14:09:31 ~ 14:21:00) 
Parkshop da İsmailin yeri de güzeldir.


  • disfircasiyimben  (24.08.12 14:38:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.