istanbul gaziosmanpaşa"da

karadeniz mahallesinde ev tutacağım..haritadan baktım evliyaçelebi ilköğretim okulu,mehmetakif caddesi ve ertuğrulgazi caddesi civarında gözüküyor..bu bölge sakin midir,it kopuk var mıdır...gaziosmanpaşa için pek iyi şeyler söylenmiyor ama bütün gaziosmanpaşayı da yaftalamamak lazım herhalde..tutacağım ev tramvaya yakınmış,parkeli doğalgazlı falan olması hoşuma gitti..fiyatı da 350 tl fena sayılmaz gibime geldi..yaşanabilir bi yer midir buralar sizce..geceleri gezen bi tip değilim evden işe iştn eve yani..bekar bi adam göze batar mı buralarda..aklıma binbir türlü şey geldi yahu..hayır yani kavgadan ve ölümden korkan biri de değilim ama durduk yere pisliğe de bulaşmayalım diyorum.fazla mı kurcaladım acaba mevzuyu..

gop'ta aradığın her türlü pislik mevcuttur. ama 350 lira bütçe ayırdığına göre bunları göze almışsındır. bari dikkat et gaiz mahallesi kısmına uzak olsun.

  • roket adam  (24.08.12 01:07:31)