[]

şıpoylır - the expendables 2 - film müziği

Şıpoylır------------------------------------------------------------

Filmde slyvester amcayla taşıyıcıdaki amcanın birlikte bara girdiği bir sahne var bu sangarlar mı onları arıyorlar hani, bardaki teyzeye ingilizce biliyomusun falan dedikleri sahne. O bara girince bulgarca ya da rusça ya da başka bir dilde bir müzik çalıyor.

O müzik hakkında fikri olan paylaşabilir mi? link falan da olur

 
filmi izlemedim ama bir arkadaş o kısımdan geçen gün bahsetmişti. bulgar sanatçı azis'in şarkısı çalıyormuş. youtube'a gir azis yaz. kesin ordan dinleyerek bulursun ya da o filmin o kısmını bana linkle yolla hemen bulayım şarkıyı.


  • nickin onemi yok zaten silinip duruyo  (13.09.12 16:26:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.