wireless ağının sahibi, beleş kullanım.

memeliler,

benim laptop kafasına göre bir ağa bağlanma huyu sayesinde benim modemi es geçip başka bir ağa bağlanmış. ben de farkında olmadan baya baya kullandım.

bu ağın sahibini bulmam lazım. adamın son ay faturasını ödeyeyim bari de hak geçmesin.

ağ ismi de airties_bilmemne. bi yolu var mı bulmamın? kapı kapı gezemem de şimdi...

fazla public olmaz mı?

  • sakingitarist  (23.08.12 20:24:19)
bulamazsın. bulursun aslında ama çok karmaşık, en azından ev kullanıcısı bulamaz. soruya cevap veren ev kullanıcıları da bulamaz. teknik destek veren adamında bulması çok zor. zor yani.

  • feodal moruk  (23.08.12 20:46:40)
Muhtemelen modeme de girebilirsin. TTNet'in modemine benziyor. Modem arayüzünden @ttnet ile biten kullanıcı adı yardımıyla ulaşma ihtimalin var gibi.

  • ahmetcan44  (23.08.12 20:48:52)
modemin arayüzüne admin admin veya admin password veya admin ttnet kombinasyonuyla giriş yapabilirsen adamın kullanıcı adı muhtemelen telefon numarası olabilir. belki oradan.. umut işte.

  • feodal moruk  (23.08.12 20:55:34)
bulamazsın. kotayı doldurduysan o seni bulur merak etme.

  • mtrsykl  (23.08.12 22:09:48)