Ölü yiyen

Arkadaşlar ben at yarışı, iddaa, sayısal loto vs. oynuyorum sık sık. En çok iddaa.

Genelde tutturuyorum da. Tutturduğum miktar genelde 50-70 civarı oluyor. 10-15 liralık kuponlar yapıyorum.

Şimdi zaten kazandığım para ortada. Lan bir kupon tutturuyorum, hemen üşüşüyorlar etrafıma. Normalde düzgün muhabbetim olmayan adamlar bile 'qanqi bi yemeq ısmarlarsın artıq' moduna giriyorlar. Genel istek ise hep 'bi paket parlement'.

Normalde bu adamlardan 1 den sigara istesem ağız göz eğerler, utanmadan benden paket istiyorlar.

Almadığımda da adım tabiki cimriye çıkıyor.

Ben bunlara ne diyim de artık akıllansınlar? Ligler başladı yine üşüşecekler amk açları.

''Normalde bu adamlardan 1 den sigara istesem ağız göz eğerler, utanmadan benden paket istiyorlar.''

Aynen bunu de.
  • dwyn  (23.08.12 01:10:33)
Söyleme kazandığını.

  • long live rock n roll  (23.08.12 01:14:15)
basini alin de

  • steward  (23.08.12 01:58:40)
evet evet, onlara bunu goster:

www.itusozluk.com
  • compadrito  (23.08.12 02:39:24)
Acil paraya sıkıştığını söyleyip her birinden ayrı ayrı 50 lira iste. bulunabilecek kadar az ama farkı gösterecek kadar iyi bir rakam.

çoğu vermeyecek ibnelerin.

al sana güzel bir turnusol ve bahane
  • efrasiyab87  (23.08.12 02:57:20)