[]

adet geciktirici kullanımı

kadın ve aile sağlığı (ya da öyle biyerde) çalışan doktor arkadaşımız şunu söyledi:
"geciktirici ilaç kullanan kadınların ilk gebelikler %70 düşükle sonuçlanıyor." muş.
lütfen şu geciktirici ilaçları aspirin içer gibi içmeyin. sırf üç beş gün rahat tatil yapıp denize havuza gireyim diye basit sebeplerle vücudunuzun hormon dengesinin içine etmeyin.
alt alta bikaç geciktiricili duyuru görünce uyarmak istedim ve özellikle soru şeklinde açtım ki belki görüş bildirmek isteyen olur.

 
bundan bi beş sene önce ben de kullanmıştım adet geciktiriciden ve bir sene boyunca salak saçma zamanlarda adet oldum. yemin ettim bir daha içmem, gerçekten kullanacak olanların çook mühim bir sebebi olsun ben havuza giricem diye kullanmıştım bir daha da asla dedim.


  • golgem var iyi ki golgem var  (22.08.12 16:42:16) 
gogusleri de butuyormus o ilaclar o yuzden forever adet geciktirici!!!


  • maresalx  (22.08.12 17:30:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.