Beşiktaş'ta uyducu arıyorum

Battlestar Atlantialılar,

Uydu alıcıma Türksat 3A'yı eklemeyi bi' türlü beceremedim. Son çare bi' uyducuya gitmeyi düşünüyorum. Beşiktaş merkezde bildiğiniz, bu işi ucuza halledebilecek bir uyducu var mı?

3a yı ekleme. başka bir uydudaki bütün frekansları sil 11844 Vertical 2222 SR yi frekans olarak gir. o uyduyu tarat. yine bütün kanallar çıkar

  • vincenzo  (22.08.12 16:35:27)
soruya cevap değil ama başlığı sürekli uyuşturucu diye görüyorum. ilk baktığımda dumur olmuştum, şimdi her baktığımda önce bi lan?!! oluyorum sonra ayıyorum :) söylemeden geçemedim :)

  • in vino veritas  (22.08.12 16:39:11)
@vincenzo
Bilgisayarla ve kimi zaman elektronikle aram iyidir ama beceremedim işte. Bir gecemi heba ettikten sonra "tatlı canımdan değerli mi" diyip uyducuya gitmeye karar verdim. Mahalledeki berbere ucuz bi' yer sordum, söylediği 50 m. ötedeki yerde 10 TL'ye hallettirdim. Sağolasın. :-)

@in vino veritas
Ehehehe... Ortam şartları uygun değil... >;-P
  • metal revolution  (23.08.12 00:56:21)