nasıl yapsam, ne yapsam

beyler bayanlar, hafif hoşlandığım bi kız var, ancak bu kızla yaz okulu bittiğinden beri görüşmüyoruz, arada internet üzerinden muhabbet o kadar.

bir yerlere çağırayım mı? çağırırsam nasıl çağırayım vs. yoksa boş mu vereyim?

çok beceriksizimdir bu konularda bi de. hele sanal platformlarda.

tekrar muhabbete başlayıp bir yerlere çağır

  • calmdown  (22.08.12 00:14:25)
laf arasında sıkıldım bende bi ara buluşalım mı ya falan de.

  • Kamyoncunun vitesi  (22.08.12 00:15:26)
samimiyetinize göre davran. çat diye çağırma. ilk önce alt yapı çalışmalarına önem ver , çağırmak için zemin oluştur. arada internette gördüğünde sor , hoca sana ne not vermiş filan diye. sonra muhabbetin devamını getir.

  • solskjaer  (22.08.12 00:15:56)
cocuk gibi davranma doğru dürüst ne hissediyorsan soyle " hafif hoşlanıyorum " dısında :)) eline olan kazandıgın bir iliki seni seven bir yürek yok ortada bu korkunun gereği de yok. açık ol içinden geleni soyle olursa amenna olmadı sen mi kaybetmiş olacaksın o mu sen daha ii bilirsin . Ben ölüme gidiyorum, siz de yaşamaya. Bunlardan hangisi daha iyi bunu ancak Allah bilir.” d emişti Sokrates bunun gibi kız kabul ederse ii mi olur etmezse mi ii oluru düşünmek yerine acaba konusabilir miyim nasıl konusmaya davet etsem miyi konusmak biraz basit düşünce tarzı değil midir kardeşlik

  • ugiii  (22.08.12 00:20:38)
her türlü bir şey yapayım yani? internet üstünden de senden hoşlanıyorum gel bir şeyler yapalım diyesim yok ama. çok çocukça geliyor.

  • noluyo yaa  (22.08.12 00:26:30)
olur mu canım öyle şey.. sokrates'e sokayım. kısa vadede kızla yakınlaşmaya bak konuşa konuşa, fazla tadını kaçırmadım tabii. bir iki haftadan uzun bir sürece yayarsan sanal muhabbet işini boka sarar olay. sonradan "böyle olmayacak ya, konuşalım hadi bir akşam." tarzı bir şeyler gevelersin, niyeti varsa buluşursunuz. oradaki tavrına göre de açılıp açılmamaya karar verirsin.

  • jack of hearts  (22.08.12 00:37:18 ~ 00:37:55)
boşverme çağır buluş görüş takıl cddi ol bence sevmek güzel :):):):)
hayat sevince güzel !!!

  • meleklerde ağlar  (22.08.12 21:14:23)