uçakta el bagajı ve torba

Yarınki yolculuğumda eşya sayısı az olduğundan bir sırt çantası ve 3-4 parça elbisenin olduğu torba-poşet ile bineceğim, benim bildiğim bir sorun olmuyor torba vs ama, bu sorayım dedim...

tek parca, insani boyutlarda ve saglam bir posetse, binersin. cok parcaya laf ederler.

  • compadrito  (21.08.12 23:37:49 ~ 23:39:28)
seni birisi yolcu edecekse, check-in gişesine gittiğinde torbayı ona ver ya da gösterme. bi bok olmaz. göstersen de olmama ihtimali yüksek tabii.

  • dogs  (21.08.12 23:43:18)
Ufak tefek bir torba yaw, gömlek var içinde :-) çantaya sığmadı, napayım ayrı çanta da yapılmaz o kadarcık seye

  • nucleon  (21.08.12 23:49:11)
bir şey olmaz. en kötü yanınızda birine rica edin o tutsun içerde alırsınız ki gerek bile kalmaz.

  • monkey  (22.08.12 00:06:36)
tek parca 8 kg dir ama elbise torbasi sayilmaz

  • steward  (22.08.12 00:30:14)