32 yaşında sosyal çevresi olmayan bir adam

başlıkta bahsettiğim adam arkadasım ve sürekli beni sıkıştırıyor evlenmek istiyorum beni arkadaşlarınla tanıştır e benimde bir denemem oldu ama olmadı, yani benim arkadaş profilim ona uymuyor o yüzden tanıştırmıyorum benim ona ne gibi bir yararım olur yardım da etmek istiyorum çok çaresiz hakkaten sosyal bir insan değil,çevresi yok,bir arkadaş grubu yok,sadece ailesi var çevresinde nasıl evercez ki bu adamı

görücü usulü ile.

  • al basmadan donu var  (21.08.12 21:48:26)
bende önerdim o dediğinizi ama o da yokmuş be haci

  • runlolarunn  (21.08.12 21:49:28 ~ 21:49:54)
memleketten kız getirtsin.

  • kakao  (21.08.12 21:50:12)
memlektte kız yokmuş bulamıyormuş aileside

  • runlolarunn  (21.08.12 21:51:28 ~ 21:51:43)
ortamları gezin ?

  • Kamyoncunun vitesi  (21.08.12 21:51:51)
kesinlikle görücü usulü. görücü usulü diyip geçmeyin çok güzel kültürlü insanlar bulunabiliyor.

  • fuerteventura  (21.08.12 21:52:31)
esra erol halleder.

  • isildur  (21.08.12 21:52:46)
esra erol meselesini çıtlatabilirim ama sanmıyorum:)

  • runlolarunn  (21.08.12 21:54:10)
mesela hangi ortamlar?

  • runlolarunn  (21.08.12 21:54:39)
arkdaşının şehir/boy-kilo/mesleğini söylersen daha iyi yardımcı olunabilir.

  • angina pektoris  (21.08.12 21:55:50 ~ 21:56:25)
istanbul/boy 1.75/kilo 70/meslek memur

  • runlolarunn  (21.08.12 21:57:42)
Hıımmm.. (yazar burada düşünüyor)

İstanbul'un sosyal imkanları geniştir kafesiydi, barıydı, konseriydi, etkinliğiydi derken bir şeyler olabilir.(daha önceden bu tür ortamlarda hiç tanıştığı, arkadaş olduğu olmadıysa bu saatten sanra da zor)

Kız arkadaşı olan ya da evli olan arkadaşları, eşlerine de alarak bu yalnız arkadaşla birlikte yemekti, piknikti, geziydi vs. ortamlara gidilsin, arkadaşlarının sevgililileri/karıları yanlarında aynı bizim genç gibi yalnız olan başka kız arkadaşlarını getirsin doğal bir tanışma ortamı yaratılsın.

Esra Erol un proğramı da bir seçenek.

Olmadı anneye söylensin memlekete haber salınsın, helal süt emmiş kız bulunsun.
  • angina pektoris  (21.08.12 22:11:53)
aramaya inansin. bulur. etraftaki issiz gucsuz teyzelere haber salin. onlar bunu kendilerine is edinirler. kurslara yazilsin. ne kadar cok degisik cevreye girer cikarsa, bir "kismet"le karsilasma olasiligi o kadar artar.

  • compadrito  (21.08.12 22:31:00)
görücü usulü rules! nasıl o da yok anlamadım.

anasının vazifesi değil mi oğluna eş bulmak, konu komşuya gitsin, 2 ayda bulurlar bikaç tane münasip.
  • smoothcriminal  (21.08.12 22:41:40)
Ailesi komşulara sorsun. İlla ki bulunur.

  • mandalina kokusu  (21.08.12 22:50:17)