acil 1 günlük bebek 4 kedi kocaeli

az önce mahalle çocukları gelip uyardı 1-2 saat önce doğmuşlar biri de alıp kenara koymuş 4 bebek kedi var.

benim evimde 6 tane dana gibi kedi var, annem inat etti eve almam aldığımız evde kaldı inanmıyorum sana diyor.

bir insan evladı çıkar mı? ben alırım, ben bakarım diyecek bir hayvan sever çıkar mı?

ne olur yalvarırım yeter ki alırım diyin, yuva buluncak olursa bu gece bile ikna ederim eve almaya aksi taktirde sabaha belki de ölmüş olacaklar.

lütfen ilanım yukarda kalsın lütfen:(

ekleme: bebeklerin 2sini kaybettik 2si hayata tutunmaya çalışıyorlar.

ekleme 2 : bebeklerin 1'i bugün sahiplendirildi, diğer bebek süt anneye gitti bu gece deneyecekler eğer anne kedi kabul ederse bebeği orada kalacak ama etmezse süt anne ya da bebek bakımı bilen gönüllü aramaya devam edeceğiz.

ekleme 3 : Süt anne bebeği kabul etmediği için hala ve acil olarak süt anne arıyoruz.

son ekleme: Son bebeğimizide ellerimde kaybettim artık maalesef süt anne aramıyoruz, olmadı yapamadım.

Facebook'umda paylaşacağım ilanınızı, nerede oturuyorsunuz Kocaeli'nde? Belirtmekte fayda olabilir.
Ha bi de mail adresi, telefon falan..

  • buff  (21.08.12 23:05:36 ~ 23:07:55)
Çok teşekkür ederim.

Kocaeli merkezdeyim ama Kocaeli'nin neresi olursa götürmeye razıyım ben.

aslinev@hotmail.com
  • nevsenev  (21.08.12 23:10:49)
annesi nerede?
annesini aramaya çıksan?
annesi de onları arıyordur.
  • kredi karti hesap ozeti  (22.08.12 00:25:18)
Zaten mahallede ki tüm kedileri biz besliyoruz, anneyi aramadık yer bırakmadık ama yok 4-5 saat o yavruların inlemelerine duymadı gelmedi, ne oldu bilemiyorum.

O yavruları alıp oraya koyanların günahı boynuna:(
  • nevsenev  (22.08.12 02:22:40)
Duyuruyu yalnizca yazarlara degil herkese acik yapin ki bulma ihtimaliniz artsin.

  • hkaan  (22.08.12 02:34:31)
Bebeklerimizin biri gece öldü maalesef. 3 tane kaldı. Bugün bir süt anne şansımızı deneyeceğiz ama anne kedinin yavruları büyük olduğu için kabul etme olasılığı düşük, umarım buradan da bir süt anne bulabiliriz.

  • nevsenev  (22.08.12 08:39:04)
sözlükten yazdım..

  • mahsunkul  (22.08.12 11:53:49)
Süt anne bebeği kabul etmediği için hala ve acil olarak süt anne arıyoruz.

  • nevsenev  (23.08.12 13:33:29)
"son ekleme"yi okuyunca tüylerim diken diken oldu. vicdanınız rahat olsun elinizden geleni fazlasıyla yapmışsınız. sahiplendirilen yavru ne durumda acaba?

bu arada doğduktan sonra yerleri değiştirilmeseydi kediler için daha mı iyi olurdu diye düşünüyorum ama...
  • robin crusoe  (24.08.12 00:49:46)
Maalesef sahiplendirilen bebeğimizi de o gece kaybettik. Dediğiniz çok doğru eğer o yavruları alıp çöpe koymasalardı o anne gelir onları taşırdı oradan beslerdi hiç böyle bir son olmazdı bu yavrucaklar için.

  • nevsenev  (24.08.12 10:29:06)