numaralı gözlük

kullanan insanların görünüşü hakkında ne düşünüyorsunuz, çok mu içe kapanık veya pasif gösteriyor, yoksa ben mi evham yapıyorum?

ne alaka ya kimisini hele daha çekici bile yapıyor.hem gözlükle karakter analizi ne alaka çıkaramadım.ben mecbur olduğumdan takıyorum gözlerim bozuk.ama yakışıyorda :d

  • benkoşarımaşaalara  (20.08.12 19:22:09 ~ 19:22:30)
evham yapıyorsun. gözü bozuksa kullanır.

  • herbivor  (20.08.12 19:24:32)
milyon cesit gozluk cercevesi var.

ice kapanik, pasif, loser, nerd, hipster, profesyonel, sportif, yavsak ortam cocugu bu tarzlarin her birine uyan gozluk bulabilirsin.
  • ocaan  (20.08.12 19:57:44)
Çerçeveye göre değişir galiba.
(Gerçi gözlük kullanmaya başladığımda ben de böyle düşünmüştüm. Bir anda yavaşladım, pasifleştim sanki. 2 gün sonra lense geçtim o yüzden.)

  • nickini vermek istemeyen uye  (20.08.12 20:51:00)
yüz tipine ve çerçeveye göre değişir. ben miyop olmama rağmen kullanmıyorum. güzel durduğunu düşünmediğimden

  • neysene  (20.08.12 21:34:21 ~ 21:34:38)