depresyon mu nedir bu napiyim

Esimle tartistik. Ailelerimiz bizi reddetti. Cok hakaret ettiler. Az once tum gucum gitti kalbim sikisti hungur hungur agladim. Simdi nefes aldim kendimdeyim. Cok bunalttilar. Tavsiyeniz varsa soyleyin nolur

biraz bos bos yuru, sonra git bir filme gir, mumkunse komik bisiy olsun, filme girerken de cikolatali birseyler al yanina. filmden cikinca derin bir nefes alirsin, bir cafeye oturur eline bir kagit kalem alir, dusuncelerini yazarsin. hangi davranisi yaarsan sonucu ne olur, bu davranisin artisi nedir eksisi nedir? haksiz gordugun gercekten haksiz mi. hakli gordugun gercekten hakli mi? istersen bir de fal baktir hazir oturuyorken, iyi ce rahatlarsin, belki biraz dertlesirsin de, ama falcinin dediklerini ciddiye alma tabii.
sonra don eve geri git, insallah karsi taraf da sakinlesmistir, sakinlestiyse oturun konusun, yok sakinlesmediyse, uzakta baska odada otur, eger hala sinirliyse ve kavga etmeye geliyorsa, sakinles oyle konusalim de, disari yolla veya kendin cik.

  • mavicorap  (18.08.12 09:50:00)
www.radyoodtu.com.tr

seçin aralardan dinleyin. balkona çıkın, karpuz yiyin, sigara kahve yapın. üç günlük dünya diyin. sakinleşin.
  • afterdark  (18.08.12 10:34:16)