[]

guitar hero 3 açılmıyor

selam beyler bayanlar,öss pıtırcıklarına da hayırlı olsun diyip soruma geçeyim.
pc'ye guitar hero 3 yüklemiştim birkaç hafta önce. ama şimdi açılmıyor, giriş kısımları çıkıyor, asıl oyun açılmadan "guitar hero 3 çalışmayı durdurdu, windows çözüm arıyor" şeysi çıkıyor ve oyun açılmıyor. silip tekrar yüklemek dışında bi çözüm? 
varsa patch yüklemek?
ya da win7 uyumlu olmayabilir, sağ tıklatıp özelliklerden uyumluluk sekmesine geçip win xp seçmek?

  • spider03  (17.08.12 23:44:20) 
crack yenile, yönetici olarak çalıştır, crack yenile.


  • wayne  (18.08.12 00:08:18) 
yeni crack bul


  • wayne  (18.08.12 00:08:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.