nvidia driver

şu "NVIDIA GeForce Go 6400" için driver bulabilecek misiniz? kodumun şeysi niyeyse yok nvidia'nın sitesinde. (win xp)

ya sanırım bunlar geforce go serisi değil geforce 6 serisine giriyo geforce 6 serisinin driverlarını denesen? yada laptopsa anakartın markasını söyleyebilir misin

  • enter saltman  (08.11.08 20:16:40 ~ 20:18:19)
tinyurl.com

(linki yazdığımda bi kısmını linkten saymadı)

@enter, hayır 6 serisi başka, bu mobile platform için.
  • deckard  (08.11.08 20:17:45 ~ 20:18:53)
@enter saltman: laptop eet ama anakartı bilmiyorum, vgn fs315m modeli.

@deckard: 6 serisi başka diyorsun dostum ama verdiğin link nvidia'nın sitesine gidiyor zaten. bu forceware nanesi işe yaramıyor, size uygun değil diyor kurulumda. manuel yüklemek istediğinde de listede 6400 gözükmüyor.
  • radioheadbanger  (08.11.08 20:32:05)
forumlarda da bulamamışlar ama ben bi 6serisini dene derim

  • enter saltman  (08.11.08 20:41:57)
denedim dostum

  • radioheadbanger  (08.11.08 20:45:04)
gerçekten mi slkfjsdlkfsdlk indiriyorum bakalım sağ ol.

  • radioheadbanger  (08.11.08 21:09:29)
sıçtı bu da olmadı

  • radioheadbanger  (08.11.08 21:17:12)
bunlardan birisi galiba:
www.ngohq.com
adres bu ama alt taraftaki yere gönderiyor.
www.ngohq.com

yada bu:
www.soft32.com
  • fizikopat  (08.11.08 23:33:42)
  • reeper redeemer  (09.11.08 12:42:24)
sitesinde olsa sorar mıyım birader. hiç olmazsa desteklenen ürünler listesinde var mı diye bi bak da öyle link ver.

  • radioheadbanger  (09.11.08 13:21:27)
internette ufak bir araştırmayla, o ekran kartı için 2-3 farklı yerde bu linkin verildiği görülebiliyor, desteklenen ürünlere de baktım herhalde, ama yine de denemekten bir zarar gelmez..

hiç bir zorunluluğu olmadan yardım etmeye çalışan insanlara bu tarz tavırlarla yaklaşmaktansa, en azından gönderilen linki bir kez denemek daha yapıcı olurdu sanırım..

denemeseniz bile kibarca "teşekkür ederim, bunun doğru link olduğunu düşünmüyorum" diyebilirsiniz. (hiç birşey denmemesine bile razıyım hatta)

doğru driverı bulma konusunda başarılar dilerim
  • reeper redeemer  (09.11.08 16:51:33)