Kedime Kalacak Yer

Arkadaşlar Merhaba,

1yaşında erkek kedim için beylikdüzü beykent veya mecidiyeköy,levent,beşiktaş civarında 4 günlük misafir edebilecek birileri var mıdır aranızda?
Veya ücreti az yada ücretsiz bırakabildiğimiz veteriner tanıyan var mı aynı bölgelerde?

4 gün evde yalnız kalabilir kimseyi bulamazsanız. Yeterli mama ve su koyun yeter.

  • purusha  (16.08.12 21:38:11)
4 gün bence tamamen yalnız kalması için çok uzun bir süre.
ama mesela kapıcı ya da anneniz ya da bir arkadaşınız arada bir gelip ilgilenebilir.
4 günde 1-2 kere uğrasa yeterli olur bence.
kediler 4 gün durmuş suyu içmek istemezler.
hiç değilse 2. ya da 3. gün gelip biri suyunu değiştirsin.

bunun dışında çoğu veterinerde pansiyon hizmeti vardır, ama kafeste kalacak oradayken de tabii.
  • blatta hiberna  (16.08.12 21:40:56)
Ben kedilerimi mecburiyetten bırakıyorum 4 güne kadar. Evet taze su olmuyor önlerinde ama bakacak kimseyi bulmayınca kafeste kalmaktansa eskimiş suyu tercih ederler bence.

  • purusha  (16.08.12 21:44:05)
bence de kafeste kalmasından iyidir, ama inat edip tazesi olmayınca su içmeyip böbreklerini hasta eden kedi gördüğüm için bunu söylüyorum.

dediğim gibi anahtar bırakabileceğiniz biri varsa ne mutlu size.
  • blatta hiberna  (16.08.12 21:45:34)
4 gün evde kalabilir. bol bol mama ve su koyun tuvaletine de bol kum koyun.

benim kedilerim hep yalnız kaliyorlar. tek kedim olduğunda da öyleydi.
  • mea maxima culpa  (16.08.12 22:33:44)
komşun falan yok mu arkadaşın anahtar bırakacağın iki gün sonra yemini suyunu değiştirir on gün kaldı sadece bize küstü hergün yemi suyu maması tazelendi komşu tarafından.

  • mr fusion  (16.08.12 23:04:39)
giderken musluğu damlar şekilde, altında bir kapla bırakın. böylece hep taze suyu olur.

  • firuz  (18.08.12 07:36:37)