Kadıköy'de Cibinlik?

bıktım bu sineklerden artık. bi cibinlik asıp kurtulayım diyorum ama nerede satılır bu meret?

tülcülerde

  • try again fail again fail better  (16.08.12 14:49:39)
ben indirim sitelerinden birinden almıştım.

bende var. aldım hiç açmadım duruyor. sana vereyim neiracım.
tepeye asmak için uğraşmak istemedim o yüzden duruyor öyle.
  • holy diver  (16.08.12 14:51:55 ~ 14:55:38)
www.bitenekadar.com'da bugün 9,90 TL, sabah aldım oradan biliyorum

  • sannora  (16.08.12 14:58:32)
@holy, sannoranın dediği siteye baktı oradaki cibinlik tam aradığım tipde hazır demiri falan da var. seninkinin de var mı? yani böyle ekstra iş gerektirmeyecekse alabilirim :)

  • neira  (16.08.12 15:02:28)
@neira,

ben de oradan almıştım sanırım.
en az 4-5 ay öncesi, pek hatırlamıyorum canım ya.
siteye bakayım dedim, ürün kalmadığı için görselleri falan da yok.
  • holy diver  (16.08.12 15:07:26)
www.bitenekadar.com
bak bakim bunun gibi asma aparatlı mı? öyleyse ben alayım onu senden bi ara ya yazıktır paketinde beklemesin ağlar :)

  • neira  (16.08.12 15:08:49)
alla alla ben biraz önce google'dan linki bulmuştum cibinlik diye ama açmamıştı.

senin linkten baktım. evet işte aynısı. onu yukarıya asman gerekiyor işte. öyle kendi kendine durmuyor orada;)
  • holy diver  (16.08.12 15:11:09 ~ 15:11:25)
hallederiz onu ya bi dupel bi çivi bi de kürdan :P

  • neira  (16.08.12 15:24:32)
işte.. ben uğraşmak istemedim.
almak için bana gel istersen, hem evi de görmüş olursun?
kadıköy'den 129L ile tek otobüsle gelirsin, ben seni 4. levent'ten alırım.

iki vesaitli daha yakına gelme seçenekleri de var. sen kararını verince onları da söylerim.
  • holy diver  (16.08.12 15:51:55)
abla neettin 4. levent neresi? karşıda galiba :P

  • neira  (16.08.12 16:19:26)
he, 4. levent. sen de nettin kuzum, duyan da küçükçekmece, beylikdüzü,vs dedim zannedecek. bir otobüse binip geleceksin işte;)
yolum ne zaman kadıköy'e düşer bilmiyorum ki..

  • holy diver  (16.08.12 16:27:37)