Minicik çeviri düzeltme yardımı

Şunu bana bir düzeltseniz ne iyi olurdu. Sorun "with a non stop preserves continuity" kısmı, burada saçmalamış çeviren.

X Technology;
Yazılım Ürünleri Hizmetleri
Teknik Destek Hizmetleri
Danışmanlık Hizmetleri
Eğitim Hizmetleri
Ar-Ge Hizmetleri

alanlarında sürekliliğini koruyan, yenilikçi ve kaliteli teknolojiye sahip, sektöründe lider bilişim merkezi olma vizyonuyla, 20 kişilik ekibiyle ISO 9001:2000 KYS standartlarında hizmet vermektedir.

X Technology provides;
Software Product
Technical Support
Consulting
Training
R & D Services

With a non stop preserves continuity, innovative and high quality technology, with its vision of target to be the leader of the computing sector with a 12 person team certified by ISO 9001:2000 QMS standards.

Çok teşekkür ederim.

"vision of target" da dogru degil. sadece vision yeterli.

By keeping its continuity in

Software Applications and Services
Technical Support
Consulting
Training
R & D Services

X Technology has been a solution provider through innovative and high quality technology with the vision to be leader of the IT sector with a 20-colleague team and ISO 9001:2000 QMS certification.

derdim ben olsam.

Aslinda continuity yerine sustainability (surdurulebilirlik) desen, daha fiyakali durabilir.

Tabii bu arada, "20 kisilik ekiple IT sektorunun lideri nasil olunur?" sorusu gelebilir akla.
  • compadrito  (16.08.12 16:04:39 ~ 16:09:01)