bir arabanın ön camını en sessiz nasıl kırarız?

bir kısa film projesi kapsamında olay, heyecanlanmayın...

ucu çivili çekiçler var özel cam kırmak için.

  • compumaster  (15.08.12 19:40:18)
buji tükürüyolardı ama tam nasıl hatırlayamadım

  • zararsızsoy  (15.08.12 19:42:01)
otobuslerdeki çivili çkiçler sanırım araba ön camını kırmaz

  • mmt  (15.08.12 19:42:59)
olm taşlan sopaylan kırmamız lazım lan, ama ses çıkmaması lazım, apartmanın arka bahçesinde geçecek olay, apartmanın huzurunu sikmeyelim istiyoruz.

  • hope ender  (15.08.12 19:44:13)
yine geldim. arabanın camını çekimden önce sahte cam ile değiştireceksiniz. sahte cam nedir; 'breakable fake glass for movies' şeklinde arama yapılırsa ulaşılabilir. hani filmlerde kafada şişe falan kırarlar ya, o cam madde işte.

  • kırmızıkaşekaban  (15.08.12 20:05:34)
  • ermanen  (15.08.12 20:16:21)
orjinal cam çatlar ama parçalanmaz. çatlatmak yeter dersen bir naylon ser, üzerine battaniye at bir iki, sonra çivili sopa, çekiç vs ne varsa vur.

  • sttc  (15.08.12 20:17:16)
kimsede sormamış Bu arabasının camını kırdıran koçyiğit kim diye?

neyse lazerle falanda kesebilirsiniz ajan misali.
  • skywalkeremre  (15.08.12 20:43:17)
işinize yarayacak biçimde olur mu görsel açıdan bilemiyorum ama, koli bandıyla kaplayarak kırabilirsiniz.

  • susu  (15.08.12 21:08:53)
cami ic kisimdan yapiskan seffaf folyo veya koli bandiyla kaplarsaniz, hem cam tuzla buz olmaz ama kirilir hem de ses cikmaz öyle aman aman. lakin kisa film olacak da millet demeyecek mi hic ses yok, koca cam kirildi? sonradan mi ekleyeceksiniz sesi?

  • flmng  (15.08.12 21:54:24 ~ 21:55:37)
www.youtube.com

After effects'ile yapsanız? Kırmaya da gerek kalmaz.
  • skatheist  (16.08.12 02:43:25)