Kaşlarım gitmiş lan

Dizi izlerken kaşlardan bikaç tane kopariyim dedim. öyle arada zaten çok yoktu. lan bi tuvalete gittim aynaya baktım kaşların arası bildiğin cımbızla alınmış gibi. ne zamana çıkar bunlar yav çok almışım dalgınlıkla off :(

hint yağı, badem yağı falan sür. gerçi sanırım bunlar gürleştirmek içindi.

  • kullanicadi  (15.08.12 01:12:58)
geçmiş olsun. kaşlar 2 yada 3 haftaya eski boyutuna ulaşırmış.

  • ontheroad  (15.08.12 01:13:08)
sadece arasını yolmussun? o halde nesini beğenmedin?

10 gun sonra cıkmaya baslar. tamamen eski halini almasi 4 hafta alir.
  • shedracon  (15.08.12 01:21:03 ~ 01:21:23)
hint yağı ve badem yağı mix. bende işe yaramıştı.

  • strangerinhere  (15.08.12 01:28:11)
aynı sorunun sakal yolma seklindeki versiyonu bende de var. internette uzun makale okurken veya bir sey izlerken farkında olmadan yoluyorum sakallari. sonra bir bakiyorum yere, bir suru sakal. sonra aynaya bir bakiyorum, o bolgeyi kellestirmisim yola yola. seyreltmek de degil, bildigin kel olmus o bolge.

  • serkanserkan  (15.08.12 03:22:30)