sürekli sevgilisi olan insanlar

çok merak ediyorum lan nasıl oluyorsunuz/oluyorlar? bi bakıyorum bi gün x'le ilişkide, öbür gün y ile. bulmayın demiyorum da olm ayran gönüllülüğün bu kadarı da abartı geliyor.

insanın hiç mi aşık olmadığı zamanı falan olmaz hayatında?

abi yalnız kalmama duygusu insana neler yaptırıyor var ya.

  • ifıdieyoung  (14.08.12 18:26:29)
aşkla falan alakası yok. sırf yanlız kalmamak için hoşlanmadığı insanla bile sevgili olabiliyor insanlar. garip.

  • ritu vs asas  (14.08.12 18:27:36 ~ 18:29:20)
bunu tartışmak yanlış bir şey, neden yapıyorlar diye sorgulamak, fakat çevrenin lafını umursamıyorlar, bize de dert oluyor

  • wayne  (14.08.12 18:44:13)
maymun misali bir dalı tutmadan diğerini bırakmayarak tabi. yalnız kalmayı sevmiyorlarmış. öyle bi açıklama geldi.

  • merena  (14.08.12 18:45:46)
sevgiyle ne alaka kız güzelse bi kere kaktırıyım diye 6 ay naz cekeni biliyorum ben ha kaktırdıktan sonra bidaha bidaha derken bıkınca başkasına atlıyosun zaten sürekli değişenler başlarken uzun soluklu olsun, ben bunla evleniyim demiyo ki takılmaca bunun adı takılıyon yatıyon yatışın güzelse zevk bitesiye devam ediyon güzel gelmeyebilir iğrenç gelebilir ama az değil böyle birliktelik sayısı

  • zararsızsoy  (14.08.12 18:47:44 ~ 18:48:41)
çok sevgili hiç sevgili derler. aslında hiç sevgilileri olmuyor malum kökü sevgi bu lilikliğin.

  • lunedor  (14.08.12 18:50:57)
Sevgilisizliğin avantajları:

*3 ayda bir kontör yüklersin.ayda 1 mesaj gelir.o da Turkcell'den.gittiğin yerde hesap ödemek zorunda kalmazsın.ne hediye alsam derdine düşmezsin.trip çekmek zorunda kalmazsın vsvsvs.daha da arttırılabilir.bana sorun :))

ama gene de bi sevgilim olsun isterim be abi.yaş oldu 20.tık yok.o dakka başı sevgili değiştirenler benim yerimde olsaydı çoktan intihar etmişlerdi...
  • Belchior-Cesario  (14.08.12 19:04:03)
Erkekse parası boldur,kızsa yalnızlığa tahammül edemeyen kezbandır.

  • ucarkendusupolenkelebek  (14.08.12 19:06:48)
Ne aşkı ya :)
Arkadaşım vardı 5-6 tane eski sevgilisi var kızın dönüşümlü çıkıyordu 3 gün ara anca veriyordu.

  • hmm  (14.08.12 20:00:19)
@hmm içten yanmalı diyosun hastalık riski az alışkanlık riski fazla

  • zararsızsoy  (14.08.12 20:11:08)