Hangi araç?

Bizim aileye(3 kişi) bir araç farz oldu.Ehil kişilerden tavsiyeye açız.İstenilen özellikler ve bütçe aşağıdaki gibidir.
35.000 tl en fazla
Dizel
5 kapı

ikinci el alırım diyorsan mercedesine kadar alırsın o paraya. sıfır istiyorsan fiorino en güzeli. bide aralık ayına kadar bekle 5 bin - 10 bin lira arası düşer araba fiyatları sıfırda.

  • stevedore  (14.08.12 12:33:40)
Ne fiorinosu hocam,

Birinci soru, sıfır mı, ikinci el mi ? Bunu cevaplayın, eğer ki 2-3 yıl sonra değiştiririm diyorsanız, ikinci el alın, sıfır alırsanız, en az 5 yıl kullanmak gerekir, yoksa zarar edersiniz.

Fiesta dizeller gayet güzel, aile arabası hem, isterseniz polo tdi da bir seçenek olabilir, konfor, güvenlik, performans

Burası önemli, değer kaybetmeyen, az yakan bir araç istiyorsanız, VW POLO TDI dan şaşmayın derim.
  • disfircasiyimben  (14.08.12 12:38:01)
vw polo +1 (özellikle yeni dizaynı gerçekten çok hoş)

  • spider03  (14.08.12 12:48:46)
o fiyatlara cok guzel ford c max ghia alinir fiesta polo aileye gitmez bende fiesta var bebek arabasini koyunca bagaj bitiyo malum bebek arabasizda bir yere gidemezsin eger o kadar paran varsa altea xl, focus c max, megane scenic tavsiye ederim

  • steward  (14.08.12 13:30:51)
2008-2009 honda civic elegance 1.6 125 hp + LPG işinizi görür...

  • bmw de onnumara yag yakan adam  (14.08.12 13:53:08)
o paraya SIFIR dizel alınabilecek araç 207'dir, poloyu ve fiestayı o fiyatlara vermezler.

  • piotr  (14.08.12 13:57:51 ~ 14:02:01)
@piotr 207 den aile aracı olmaz.

Ben Polo derken, ikinci eli kastettim zaten.

VW nin sıfır mı, ikinci el mi pek farketmez zaten, sorun çıkartmaz.
  • disfircasiyimben  (14.08.12 14:09:56)
Çok saolun hemen dediklerinize bakıcam.

  • dugili  (14.08.12 15:01:17)
fiesta , polo ve 207 aynı segment araçlardır. Ban !

  • piotr  (15.08.12 14:00:20)
@piotr

Segment aynı olabilir, şöyle bir durum var, 207 daha çok gençlere hitap eden bir araç. Tasarım, performans, güvenlik bakımından.

Ben açıkcası çocuğumla seyahat yapacağım aracın güvenli olmasını isterim, VW de farkını her şekilde koyar ortaya.

Peugeot ile VW yi kıyaslamak bile yanlış.
  • disfircasiyimben  (15.08.12 23:49:23)