Güney sahillerinde uygun fiyatlı otel tavsiyesi

Son anda beliren duruma göre bayram sonrası güneyde bir yerlere bir haftalık tatil düşüncemiz var. Ege'ye göre denizi daha sıcak olduğu için güney diyoruz yoksa Kuşadası falan da olabilirdi. Kalınacak otelden beklentiler şöyle:

- İki kişi için adam başı 100 lirayı geçmesin gecelik. Hatta ne kadar ucuz o kadar iyi.
- Denize sıfır olsun, yürütmesin uzun uzun.
- Her şey dahil olsun sonradan ekstra çıkartıp üzmesin. Mesela şezlong vs ücretli diye öpmesinler.
- Pis olmasın (böcek vs).
- 8-10 çeşit yemek beklemiyoruz ama karnımız doysun, her gün aynı şey olmasın, iğrenmeyelim.

Internette çok baktım, araştırdım ama belirttiğim fiyat aralığında herkes yok şöyle kötü böyle pis hasta olduk zehirlendik vs diyince şaşırdım. Dedim bilse bilse duyurucular bilir...

booking.com'a bi bak, diger sitelerden farkli olarak akilli firsat diye bi olaylari var. daha gecen hafta hamburg ve amsterdam'da butceyi otele bayilmak istemedigimden geceligi kisi basi 20 euro'ya 3 yildizli otellerde kaldim. 2 saat once de cesme icin baktim(60-70tl), gayet var. isteklerine gore secimlerini genisletip daraltabilirsin.

  • she was my baby  (14.08.12 00:54:50)